Medya

Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm Fragmanı Sonunda Ödeştik Esra!

Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm Fragmanı İzle 3 Eylül Yeni Fragman Gelecek Hafta ön izleme tanıtım Ozan Esra ne yapacak ve neler olacak? Esra işten ayrıldıktan sonra Ozan ile bağını tamamen koparmak isterken Ozan ise Esra’yı tekrar yanına çekmek için oldukça uğraş vermektedir. Çınar ise Esra ve Ozan hakkındaki gerçeği araştırmak için yola koyulmuştur. Öğrendikleri, Çınar ve Ozan’ı karşı karşıya getirir çünkü Çınar, Esra’dan vazgeçmemeye kararlıdır. Çınar’ın şirketteki yeni konumu, Esra ve Ozan’ın ilişkisinin farklı bir boyuta geçmesine neden olacaktır.

Esra tüm bu olaylardan sonra Ozan’ı kaybetmek istemez ve Ozan’da Esra’yı kaybetmek istemez. Ozan Esra’ya her şeyin yoluna gireceğine inandırır. Fakat daha sonra aniden gelişen olaylar sorunda tekrar bir yol ayrımı yaşanır.  Ozan ve Esra yeniden bir arada. Öpüştüklerini gören Çağla; Ozan’ı Esra’ya bırakmamaya karar verir. Şair için savaşacak. Çınar ve Ozan arasındaki gerilim devam ediyor.

Aşk Mantık İntikam 10. Bölüm Özet

Aşk Mantık İntikam dizisinin 10. bölüm özetinde Esra, Çınar’ın duygularını bilmediği için bu gerginliğe bir anlam veremez. Hem Ozan hem de Esra birbirlerine derinden aşık olduklarını saklamazlar.

Ozan ve Esra yeniden bir araya geldikten sonra onları dudak dudağa gören Çağla yeni planlarını devreye sokar.

Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm Fragmanı İzle

Ozan ve Çınar’ın yanı sıra Ozan için savaşmaya kararlı Çağla arasındaki gerilim devam ediyor. Esra, Çınar’ın duygularından habersiz olduğu için bu gerginliğe bir anlam veremez. Hem Ozan hem de Esra birbirlerine deliler gibi aşık olduklarını saklamamaya kararlıdırlar.

Related posts

Conor McGregor çıldırıyor! Messi ve Ronaldo’yu ezdi

ersin

The Gray Man çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, özet, ilk bakış fotoğrafları ve daha fazlası

Mert Akyıldız

Stranger Things 4. sezon çıkış tarihi söylentileri: Çekimler bitti mi?

ersin

Leave a Comment