Futbol

Trabzonspor Galatasaray maçı Bein Sports Digitürk tek maç satın al! TS GS maçı bilet fiyatları ne kadar?

112görüntüleme

Trabzonspor Galatasaray maçı Bein Sports Digitürk tek maç satın al! Passolig TS GS maçı bilet fiyatları ne kadar? Trabzon Galatasaray maçı internetten tek maç nasıl satın alınır? Trabzon maça net favori olarak çıkacak bunun nedeni Galatasaray’ın 6 numarasının gecikmesi ve Muslera’nın yerine Fatih’in kalede olacak olduğu düşünülüyor. Trabzonspor bu sezon topa daha çok değer veriyor, çünkü aslında başka çareleri yok, merkezde yaratmak istedikleri baskınlığın tek yolu o topu kaybetmemek.

Çünkü ön alandaki top kayıplarında geri kapmak için mücadele eden bir tek Anastosios Bakasetas var ki o da bunu kovalamaktan ziyade kendi bölgesindeyse yapıyor (kovalayacak kişi eğer yabancı sınırı müsade ederse manolis siopis), geri kalanı için diğer elemanların çok özverili oynaması gerekiyor, ama bu da 90 dk boyunca gerçekçi olmuyor. Dolayısıyla topu kaybetmeme güdüsüyle öncelikle sakin, ağır top çeviren bir Trabzonspor izliyoruz.

Trabzonspor-Galatasaray maçını Digiturk üzerinden tek maç satın alarak izlemek isteyen taraftarlar araştırma yapıyor. Trabzonspor Galatasaray maçı 12 Eylül Pazar günü saat 20:00’de başlıyor Trabzonspor Galatasaray maçı beIN sports TV platformunda ücretli ve şifreli olarak yayınlanmaktadır. 1 yıl veya 3 ay abone olmak istemeyen taraftarlar maçı bir kez satın alarak canlı izlemek zorundalar.

Trabzonspor-Galatasaray derbi maçını tek maç satın alarak izlemek isteyen futbolseverler vermiş olduğunuz link üzerinden işlem yapabilirler.

Bein Sports Digitürk tek maç ücreti ne kadar?

Sezonluk Süper Lig Paketi Web, Cep, Tablet Aylık 64,00 TL‘dir.
Sezonluk Taraftar Paketleri  Cep, Tablet Aylık 39,00 TL’dir.
Aylık Süper Lig Paketleri Web, Cep, Tablet Aylık 99,00 TL’dir.

TS GS maçı bilet fiyatları ne kadar?

Medical Park Stadı’nın kapasitesinin %50’sinin satılacağı maçta çifte aşı ve HES kodu sorgulama zorunlu olacak. Bordo mavili ekip, yaptığı açıklamada bilet fiyatlarının 100 TL ile 900 TL arasında değiştiğini açıkladı.

Bir cevap yazın