perasovic anadolu efes playoff

Velimir Perasovic’in Maç Sonu Açıklaması

Bizim için kabul etmesi güç bir mağlubiyet oldu. Son çeyrekte avantajımız vardı ve son dakikalara önde girdik ama son anlarda Malaga bizi mağlup etti. Onları tebrik ediyorum. Maça kötü başladık ama ikinci ve üçüncü çeyreklerde iyi oynayarak kontrolü elimize aldık. Son çeyrekte özellikle üst üste üç sayılık basket bulduklarında mental olarak düştük ve maçı kaybettik.

EuroLeague’e 5’te 0’la başlamak bizim için zor bir durum. Evimizde üst üste üç maç kaybettik. Kesinlikle değiştirmemiz gereken çok şey var ve bunları yaparak kazanmaya başlamalıyız. Çok zor bir turnuva, her takım çok zorlu ve maç kazanmak çok zor. Zorlu rakiplerle karşılaştık ve dezavantajlı duruma düşerseniz rakipler hemen cezalandırıyorlar. Belli bir noktayı kötü yapıyoruz diye tek bir şeyi özellikle gösteremeyiz Bugün maça kötü savunmayla başladık, daha sonra savunmada iyiydik ama bu kez de maçın sonlarında hücumda zorlandık.

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Xavi Pascual Bile Anlam Veremedi

Panathinaikos, EuroLeague’deki üst üste üçüncü mağlubiyetini Baskonia deplasmanında alıp İspanya temsilcisine sezonun ilk galibiyetini hediye etti. Xavi Pascual maç sonrası...

Kapat