blank
Turkish Airlines Euroleague

THY’den Uçağa Euroleague Tasarımı

509görüntüleme

ANA SPONSOR THY’DEN BÜYÜK JEST

Turkish Airlines EuroLeague Final Four, 19-21 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek. Fenerbahçe Ülker’in de yer aldığı dev organizasyon öncesi tanıtımlar yavaş yavaş başladı.

blank

ORGANİZASYONA ÖNEM VERİYORUZ
Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı Türk Hava Yolları “Euroleague ile olan işbirliğimize önem veriyoruz. Basketbol sporunun bir parçası olmak bize mutluluk veriyor. Turnuvanın Final Four heyecanının İstanbul’da yaşanması, sponsorluk süresince duyduğumuz heyecanı da zirveye taşıyacak. Euroleague yönetimi ile beraber, tüm basketbol severlere ve gezginlere gerçekten beklentilerinin çok ötesine geçecek bir spor deneyimi yaşatabileceğimiz yeni ve farklı yönler üzerinde kafa yoruyoruz” açıklamasında bulundu.THY uçağı Euroleague renklerine boyandı

ÖZEL TASARIM

Temsilcimiz Fenerbahçe’nin de yer aldığı Final-Four öncesi THY’den büyük bir jest gerçekleşti. Bugün Türk Hava Yolları filosunda bulunan bir uçağı, ana sponsoru olduğu Euroleague’e özel tasarımla, ekipler tarafından turnuvanın logosu “Uludağ” adlı uçağın gövdesine yerleştirildi.

Üzerinde Avrupa Ligi logosunun bulunduğu THY’ye Airbus A321 tipi uçak “Final Four” logosuyla ilk seferini bugün İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Zürih’e gerçekleştirdi.

 

YOLCULARDAN BÜYÜK İLGİ

Uçağa binen yolcular özel tasarımı görünce meraklı bakışlarla incelerken bir çok kişi fotoğrafını ve videosunu çekti. THY’nin bu jesti uçuş öncesi yolculardan ve basketbol severlerden tam not aldı.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın