Sinan Erdem Salonu

Sinan Erdem Final Four İçin Hazır

BÜYÜK GÜN GELDİ 

THY Euroleague Final Four günü sonunda geldi, çattı.  2017 THY Euroleague Final Four heyecanına ev sahipliği yapacak Sinan Erdem Spor Salonu’nda hazırlıklar tamamlandı. Uzun süredir titizlikle yapılan çalışmalarla 15.000 kişilik salon, düzenlemeler ve tadilatın bitmesiyle Final Four’a hazır hale geldi. Spor İstanbul Genel Müdürü İsmail Özbayraktar hazırlık sürecini ve yaptıkları çalışmaları basına verdiği demeçte detaylı olarak anlattı.

sinan erdem final foura hazır ile ilgili görsel sonucu

Özbayraktar ; “İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak 6, 7 aydır burada hummalı bir çalışma yapıyoruz. Türkiye’ye yakışan bir salondu ama şu anda Avrupa’nın hatta dünyanın en güzel salonlarından birisi oldu. 400 KM kablo döşendi, bütün teknik altyapı değişti. 1000 basın mensubuna aynı anda hizmet verebilecek bir altyapımız var. Bütün odalarımız VIP olarak dizayn edildi. Bütün koltuklar, teleskopik raylar elden geçirildi. 650 kamerayla, bir seyirci gözünü dahi kırpsa görebilecek bir güvenlik sistemi geliştirildi. Bütün salonu ve dışarıyı gözlemliyoruz. Salonumuz Avrupa’nın en büyük led ekranına sahip. İç bükey ve dış bükey olmak üzere halkalarla hem içeride, hem dışarıda ekran görüntüsü verebileceğimiz bir dizayna sahip. Bununla birlikte ciddi bir görsel şölen havasında oluyor yaptığımız işler. Sinan Erdem’le ilgili şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim, burada hangi organizasyonu yaparsanız çok ses getirir. Burada basketbol da olmalı, kuruluşların toplantıları da olmalı, konser de olmalı, diğer spor branşları da olmalı. Böyle olduğu sürece burası 365 gün yaşayan bir yer olur. Hedefimiz de zaten bu” dedi.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
fenerbahce
Günlerden Final Four

Sonunda beklenen gün geldi çattı, koca bir sezondur tüm basketbol severlerin beklediği Final Four bugün İstabul'da başlıyor. Cumartesi günü yarı...

Kapat