blank
Turkish Airlines Euroleague

SEK, Euroleague ile Anlaştı

euroleague sponsorluk
438görüntüleme

SEK, EUROLEAGUE’İN RESMİ SPONSORU OLDU

SEK, Avrupa basketbolunun en önemli organizasyonlarından Euroleague Basketball’ın resmi sponsoru oldu. Elmadağ’daki Divan Otel’de gerçekleştirilen, üst düzey yöneticilerin katıldığı basın toplantısında SEK ile Euroleague 3 yıllık sözleşme imzalandı. Euroleague CEO’su Jordi Bertomeu, Tat Gıda Sanayi AŞ Genel Müdürü Arzu Aslan Kesimer ve Tat Gıda Sanayi AŞ Pazarlama ve Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Refik Öner gazeticelere poz verdikten sonra basına demeç verdiler.

SEK, Euroleague'e sponsor!

Euroleague CEO’su Jordi Bertomeu ; “Ortaklarımız arasına yeni katılan SEK’e ailemize hoş geldin demek için Final Four’un hemen öncesinden daha iyi bir zamanlama düşünemezdim. SEK’in turnuvalarımızın bir parçası olmak için duyduğu heyecan bizim için de memnuniyet verici. Sayın Kesimer bu ortaklık için kararlılık gösterdi ve bu nedenle kendisine teşekkür ediyorum. Türkiye’de basketbol adına çok önemli işlere imza atılıyor. Sezonun en önemli olayı olan Final Four, İstanbul’da olacak. Bu ortaklıktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Onlar sayesinde Euroleague’i dahada büyütmek için çabalıyoruz.” dedi.

Tat Gıda Genel Müdürü Arzu Aslan Kesimer ; “İyilikle büyüten marka olarak, EuroLeague ile birlikte bu yolda yürümekten ve birlikte büyüyecek olmaktan ötürü mutluyuz. SEK ile spor ve eğitimi entegre eden çeşitli iş birlikleri ve projeler yürütüyoruz. Dünyanın en prestijli spor organizasyonlarından biri olan EuroLeague Basketball ile iş birliği yapmak bizim için gurur verici.” dedi.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın