Turkish Airlines Euroleague

Real Madrid İddialı Geliyor

LASO TAKIMIYLA GURUR DUYUYOR

Bu yıl İstanbul’un ev sahipliği yapacağı THY EuroLeague Final-Four’a artık sayılı günler kaldı. İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda 19-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek 2017 Turkish Airlines Euroleague Final-Four organizasyonunda temsilcimiz Fenerbahçenin rakibi olan Real Madrid’in tecrübeli Koçu Pablo Laso iddialı açıklamalarda bulundu.

Laso verdiği demeçte ; “Takım gerçekten çok sıkı çalıştı, ligde ve EuroLeague’de konsantrasyon değişimi yeteneğiyle kendimizi gösterdik. Sezon boyunca iyi performans gösteren bir takıma karşı iyi bir savunma performansı sergilememiz gerektiğinin farkındayız. Ekim ayıyla karşılaştırırsak takımda bir sürü gelişmeler oldu. Takımımın mücadeleci kalmasıyla gurur duyuyorum. Kimse Luka Doncic’in  Avrupa’nın en iyi genç oyuncusu olduğunu sorguladığını düşünmüyorum, her maçta bunu gösteriyor. Luka, en iyilerle rekabet edebileceğini gösterdi ve sadece ben değil, herkes tarafından takdir görüyor.” dedi.

SERGIO LLULL : REAL MADRİD HEP HAYALİMDİ

Sergio Llull; “On yıl önce Real Madrid’e imza atarak rüyamı gerçekleştirmek mümkün oldu ve hâlâ o rüyayı yaşıyorum. Son zamanlarda çok iyi yıllar geçirdik ve gelecek yıllarında böyle harika geçmesini umuyorum. Bu formayı giymek onurdur ve bununla birlikte her şeyden önce bir sorumluluktur, mücadeleye devam etmektir. Onuncu EuroLeague kupasını kazanmak bizim için harika olur ama bunun kolay olmadığını biliyoruz. Final Four’da evinde oynayan zorlu bir rakip Fenerbahçe’yle karşılaşacağız ancak finale çıkmak için her şeyimizi vereceğiz.” dedi.

Related posts

Marko Guduric, Bogdanovic’in yerini doldurabilecek mi?

Akif Enes Kütük

LeDay iki ayrı rekoru kırdı, MVP ödülünü kaptı

Orçun Yıldırım

Euroleague’den Olympiakos’a Ceza

Ruhi Ünal

Leave a Comment