Turkish Airlines Euroleague

Real Madrid Antrenöründen Fenerbahçe Yorumu

real-madrid-teknik-direktoru

Real Madrid Başantrenörü Pablo Laso, “Fenerbahçe maçları çok zor olacak. Çok güzel bir play-off mücadelesi yaşanacak” dedi.

THY Euroleague’nde çeyrek finalde Fenerbahçe ile eşleşen Real Madrid’in başantrenörü Pablo Laso, Khimki maçının ardından yapılan basın toplantısında Fenerbahçe ile yapacakları maç hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Dün akşamki 83-70’lik galip geldikleri Khimki maçında takım olarak tecrübelerini gösterdiklerini söyleyen Laso, “Zor anlarda pes etmiyoruz. Şimdi play-off’ta Fenerbahçe gibi çok zorlu bir rakip ile oynayacağız. Gruplarında baştan beri liderliklerini sürdürdüler. Play-off maçlarına yüreğimizle ve büyük bir hırsla çıkacağız.” ifadelerini kullandı.
real-madrid-celebrates-final-four-madrid-2015-eb14
Pablo Laso, Fenerbahçe’nin kadro itibarıyla rekabetçi bir takım olduğunu ve bunu büyük maçlarda gösterdiğini vurgulayarak, “Fenerbahçe maçları çok zor olacak. Çok güzel bir play-off mücadelesi yaşanacak. Play-off maçlarında favori olduğuna inanmıyoruz. Fenerbahçe’nin oyuna egemen olacak bir kadroya sahip olduğunu biliyoruz ama hepsi bu kadar. Basının Fenerbahçe hakkındaki iyi yorumlarını kabul ediyoruz. Biz de çalışkan bir takımız ve şimdi yapmamız gereken de bu.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Related posts

Selçuk Ernak mucizesi!

Orçun Yıldırım

Giannakopoulos uslanmıyor, şimdi de Euroleague’den koruma istedi

Orçun Yıldırım

Aziz Yıldırım: “Türk spor tarihindeki en büyük başarıdır “

Ruhi Ünal

Leave a Comment