blank
Turkish Airlines Euroleague

Pleiss: “Valencia çok hırslı bir takım”

522görüntüleme

Tibor Pleiss Valencia’ya geldi ve takımla birlikte yolculuğuna başlamaya hazır.

Pleiss, Pazartesi günü takımın ilk antremanıyla beraber çalışmaya başlamak için Valencia’ya ilk gelen oyunculardan biri oldu.

Mundo Deportivoya konuşan Eski Galatasaraylı : “Başlayacak olan sezon hakkında çok heyecanlıyım. Yapmak istediğim ilk şey, takımımla tanışmak olucak, ama zaten Fernando San Emeterio gibi bazı oyuncuları tanıyorum”dedi.

Uzun bir sezona başlamadan önce, Valencia Basket’in yeni formatlı Euroleague’e  ilk kez girdiğini belirten Alman oyuncu, “Valencia ile yeni sezonum ile ilgili yüksek beklentiler” taşıdığını söyledi.

“Her zaman hırslı bir ekipler, şampiyonluk elde etmek için mücadele etmek istiyorlar ve burada olmamın sebebi de bu. Geçen yılki play-off maçlarından birkaçını gördüm ve hep birlikte bir takım olarak nasıl oynadıklarını beğendim. Bence bir şeyler kazanmak için savaşabiliriz ve ben de bunun bir parçası olmak isterim “dedi.

Akif Enes Kütük
Küçüklüğünden beri bir garip basketbol aşığı, 2006'dan sonra Fenerbahçe ve 2006'dan önce Ülkerspor taraftarı, ODTÜ Endüstri Mühendisliği öğrencisi ve BG'nin yöneticilerinden.. Basketbolseverin kendi gözünden..

Bir cevap yazın