blank
Avrupa LigleriTurkish Airlines Euroleague

Panathinaikos’ta Kriz Bitmiyor !

319görüntüleme

Fenerbahçe’ye 3 maçta da yenilerek EuroLeague’e veda eden Panathinaikos’ta büyük kriz çıktı.

Panathinaikos Yönetimi, İstanbul’daki yenilginin ardından kötü performanslarından ötürü ceza olarak oyuncuların uçak biletlerini iptal etmiş ve ülkeye otobüsle dönülmesi kararını vermişti. Chris Singleton, Mike James, Kenny Gabriel ve Fotsis’in otobüse binmediği öğrenildi.

OTOBÜSE BİNMEYENLER KADRO DIŞI !

Panathinaikos kafilesinde Mike James, Singleton, K.C. Rivers, Kenny Gabriel ve James Feldeine’in bu karara karşı çıkarak, “Biz kendi uçak bileti paramızı ödeyip Atina’ya da uçakla döneriz” dedikleri öne sürüldü. Yunan basının haberine göre cezayı kabul etmeyip kendilerine uçak bileti alan oyuncuların yönetimin otoritesinin sorgulanmasına neden olan bu davranışlarından dolayı Singleton, Mike James, Kenny Gabriel ve Fotsis ile yollar ayrılacak.

XAVI PASCUAL İSTİFA MI EDİYOR ?

Fenerbahçe maçı sonrası yönetimin aldığı kararları ve verdiği cezayı eleştiren Panathinaikos başantrenörü Xavi Pascual’a yönetimden uyarı geldi. Oyuncularının bunları haketmediğini ve bu yenilginin dünyanın sonu olmadığını belirtmesi üzerine yönetimi çileden çıkardı. Yunan ekibinde yönetim yakın zamanda Xavi Pascual hakkında kararlarını resmi olarak açıklaması bekleniyor.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın