Turkish Airlines Euroleague

Panathinaikos Başkanı Oyunculara Acımadı !

Maç öncesi iddialı demeçler veren Panathinaikos yönetimi yenilgi sonrası oyuncuları cezalandırdı.

Fenerbahçe’ye karşı saha avantajına sahip olmasına rağmen bir maç dahi kazanamayan Panathinaikos, performansıyla yeşil-beyazlı yönetimi hayal kırıklığına uğrattı.
Yönetim, Fenerbahçe’ye elenen oyuncuların uçak biletlerini iptal etti. Oyuncular otobüsle Yunanistan’a dönecek.

Yönetim Affetmedi 

Panathinaikos yönetimi seride Fenerbahçe’ye 3-0 mağlup olarak EuroLeague’e veda eden yeşil-beyazlı oyuncuları otobüs yolculuğu yaptırarak kötü performanslarının nedenini düşünmeleri için bolca zamanlarının olabileceğini dile getirdi. Bazı oyuncuların bu duruma tepki göstermesi takımda ciddi sorunların başlangıcı olabileceğine sinyal verdi. Panathinaikos başantrenörü Xavi Pascual ise kötü bir seri geçirdiklerini kabul ederek ağırda olsa bu cezayı hakettiklerini söyledi. Bu sabah yola çıkan Panathinaikos kafilesi 1100 kilometrelik işkence gibi bir yolculuk yapmış olacak.

Primler İptal

Başkan, oyuncuları motive amaçlı bir çok yola başvurmasına rağmen alınan kötü sonuçlar sonrası adeta çileden çıktı. Panathinaikos oyuncuları , Final Four’a kalmaları halinde başkan tarafından vaat edilen 250 bin Euro’luk primleri de kaçırmış oldu.
Pana Başkanı Giannakopoulos maç sonu verdiği demeçte ; “Play-off’ta genellikle en iyi takımlar kazanır. Fenerbahçe’yi tebrik ediyorum.” diyerek bükemediği eli öptü.

Related posts

Anadolu Efes uzun yıllardan sonra bir ilki gerçekleştirdi

Orçun Yıldırım

Turkish Airlines Euroleague’de ilk 4 haftanın lideri Jan Vesely!

Orçun Yıldırım

Aziz Yıldırım’dan BSL’ye Gönderme

Kenan Bojadzic

Leave a Comment