olympiakos taraftarı öldü

Olympiakos Taraftarı Hayatını Kaybetti

SON BASKETİN ARDINDAN ÖLDÜ

THY Euroleague Final Four ilk maçında, nefesleri kesen ve kıran kırana çekişmenin olduğu mücadelede Olympiakos taraftarı Yannis Sabatakakis, CSKA karşısında takımının attığı son basketin ardından kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Heyecanlı karşılaşmayı Yunanistan’da evinde canlı olarak televizyondan takip eden Yannis Sabatakakis yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Yeterli parayı bulamadığı için İstanbul’a gelemeyince takımını televizyondan takip etmek zorunda kalan fanatik taraftarın ölümü Olympiakos taraftar gruplarını derinden yaraladı.

Fanatik bir taraftar olan Yannis Sabatakakis takımını bu zamana kadar hiç bir maçta yalnız bırakmadan desteklemiş. Sabatakis ailesinin maddi durumunun oldukça kötü olduğu bu yüzden Olympiakos taraftar topluluklarının cenaze masrafları için kendi arasında para toplamaya başladığı gelen bilgiler arasında. Olympiakos’un fanatik taraftar grubu olan Gate7 yaptığı açıklamada ailesi için her türlü maddi desteği karşılamaktan kaçınmayacaklarını açıkladı.

CSKA Moskova’yı son dakikalardaki etkili oyunuyla yenerek adını finale yazdıran takım Yunan temsilcisi Olympiakos olmuştu. Final maçı bugün Fenerbahçe ile Olympiakos arasında Sinan Erdem’de saat 21:00’da TRT-Spor’dan şifresiz olarak yayınlanacak.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
oly vs fb taraftar kavga
Final Öncesi İstanbul Sokakları Karıştı

TARAFTARLAR BİRBİRİNE GİRDİ THY Euroleague büyük final öncesi Olympiakos ve Fenerbahçe taraftarları birbirine girdi. Final Four'a kalmasının ardından kışkırtıcı paylaşımlar...

Kapat