Turkish Airlines Euroleague

Obradovic Maç Sonu Açıklamaları

Finalde 21 sayı farktan gelip uzatmada hakem hatalarından dolayı 101-96 kaybeden temsilcimizde Obradovic maçtan sonra köpürdü işte açıklamaları:
“CSKA’nın son hücumunu izledim. Nando de Colo’nun üçlüğü atmadan önce net bir şekilde steps yaptığı açıkça gözüküyor. Zaten kurallar da açık. Hatalı yürüme söz konusu. Bir şeyden eminim ve gerçek olan da şu ki; final oynanıyorsa ve uzatma dakikalarında rakip takım 10 serbest atış kullanıyorsa ve biz hiç kullanmıyorsak, bunu anlamamı beklemeyin.”
Tecrübeli çalıştırıcı, “Üçüncü şampiyonluklarından dolayı CSKA’yı ve kardeşim Itoudis’i dolayı kutluyorum. CSKA staffında daha önce benle çalışmış iki arkadaşım daha var, onları da kutluyorum. İki ayrı maç oynadık. İlk yarıda CSKA domine etti, adam değiştirmelerimiz de büyük avantaj sağladılar. Bu bölümde konsantrasyonumuzu kaybettik. Devre arasında oyuncularıma sezon boyunca gösterdikleri karakteri hatırlattım. Maçın sonunda gurur duyuyorum. Sanırım kazanmayı da hak ettik ve kazanmaya da çok yakındık. Gelecek sezon umarım bu oyuncularımla şampiyon oluruz. Bu deneyim bize gelecekte çok yardımcı olacak.” açıklamalarını yaptı.
Bu arada Sloven hakem Damir Javor içinde CSKA Moskova’nın da bulunduğu VTB Ligi hakemi çıktı. Kalinic’i iten kişi ise SIBUR yöneticisi ve VTB Ligi sponsoru olan Dmitriy Vladimirovich Konov olarak açıklandı.

Related posts

Ekpe Udoh Euroleague’de 3. Haftanın da MVP’si

Mert Akyıldız

Namağlup lider Fenerbahçe, unvanını korumak adına Litvanya’da!

Orçun Yıldırım

İlk Bakışta Nicolo Melli Transferi

Bora Burç Bilban

Leave a Comment