blank
Turkish Airlines Euroleague

Maç Sonu Açıklamaları

482görüntüleme

Obradovic

“Çok iyi oynadık ama tedirgin olduğumuz anlar vardı. İyi bir strateji seçtik. Ancak bazı anlar topu iyi çevirmedik çabuk oynamaya çalıştık. Bizim oyun tarzımız bu değil.”

konstantinos-sloukas_853711

Sloukas

“Savunma maçı değiştirdi. Sahada boş alan buldum, kritik şutlar aldım ve bu sayede maç uzatmaya gitti. Daha sonra tamamen Bogdanovic ve diğer takım arkadaşlarımın kalitesi ortadaydı”.

ekpe

Udoh

“Çok savaştık, mücadele ettik. Onlarda çok istediler. Sonunda finale kaldık. Herkesin düşüncesi de finalde iki iyi takım karşı karşıya gelecek. Kupayı kazanmak istiyoruz.”

bobby-dixon-celebrates-fenerbahce-istanbul-eb15

Bobby Dixon

“Harika bir his. Kazandık, çok zorlu bir rakibe karşı kazandık. Oldukça stresli geçen bir maçtı, özellikle üçüncü ve dördüncü çeyrekte çok iyi oynamadık ama maç sonunda rakibi gereken yerlerde durdurmayı başardık. Uzatma periyodunda Laboral sayı üretemedi, biz de güven kazandık ve daha fazla skor bularak maçı kazandık.”

bogdanovic150211_777x442

Bogdanovic

“Çok zor bir maçtı. Laboral Kutxa, özellikle Adams ve Bourousis önderliğinde inanılmaz bir performans gösterdi. Onları durdurmanın bir yolunu bulamadık. Ama sonuçta beraber kalabildik ve beraber savaştık. Bu sayede maçı uzatmaya taşıdık ve uzatmada harika bir performans gösterip maçı kazandık.”

Site varsayılanı

Bir cevap yazın