blank
Turkish Airlines Euroleague

Lojeski Pana ile imzaladı!

279görüntüleme

Matt Lojeski Panathinaikos tarafından açıklandı.

 

Panathinaikos, ezeli rakipleri Olympiakos’tan Matt Lojeski’yle imzaladı.

32 yaşındaki Piraeus geçen sezonda 10.2 sayı ve 3.6 ribaund ortalamasına ulaşırken Olympiakos ile oynadığı 4 EuroLeague sezonunda yüzde 50’nin üzerinde atış sokuyordu. Ayrıca Lojeski Olympiakos ile iki Yunan Ligi şampiyonluğu da kazandı.

Panathinaikos’la yaptığı sözleşmede, geçen sezon yaşadığı sakatlığından dolayı sağlığı ile ilgili özel bir madde içermektedir.

Akla gelen soru mevcut Panathinaikos takım listesinde Yunanlı olmayan yedinci oyuncu olan Lojeski, yabancı oyuncu sınırının  altı  olduğu Yunan Ligi’nde kullanılacak mı yoksa kullanılamayacak mı?

Akif Enes Kütük
Küçüklüğünden beri bir garip basketbol aşığı, 2006'dan sonra Fenerbahçe ve 2006'dan önce Ülkerspor taraftarı, ODTÜ Endüstri Mühendisliği öğrencisi ve BG'nin yöneticilerinden.. Basketbolseverin kendi gözünden..

1 Yorum

  • Bence iyi bir sutör almışlar eli ısındığı zaman neler yapabilecek bir potalsiyelde olduğunu şahsen ben biliyorum özellikle Mike James in phoneix suns ile anlasmasinin ardından sutör anlamında yerinde bir transfer olmuş Panatinaikos için hayırlı olsun.

Bir cevap yazın