Khimki Sezon Öncesi Dönemi İçin Hazır

İlk oyuncular Koç Bartzokas ile Moskova’ya vardı !

James Anderson şehre ilk varan oyuncu oldu. Onun ardından da Honeycutt, Gill ve Jenkins de Sheremetyevo hava alanına varan oyuncular oldu. Belgrad’dan bir uçuş Stefan Markovic’i Moskova’ya getirdi ve bir kaç dakika sonra Koç Georgios Bartzokas ve asistanı da şehre ulaşmış oldular.

Takımın ilk yeni sezon antrenmanın cumartesi yapılması planlanırken, oyuncular bugün de sağlık kontrollerinden geçecekler.

Alexey Shved, Andrey Zubkov ve Marko Todorovic EuroBasket’e hazırlıklarını sürdürdükleri için sezon öncesi döneminde takımları BC Khimki’nin yanında olamayacaklar.

 

Koç Bartzokas açıklamalarında: ”Khimki’ye katıldığım için çok mutluyum. Ben ve kariyerim için mükemmel bir fırsat. Daha önce Rusya’da çalışmış ve büyük tecrübe kazanmıştım. Artık yeni sezonun başlamasına bakıyorum.Çok güçlü bir takım haline geleceğiz. Tabii ki biraz sağlık ve şansa ihtiyacımız var. Müthiş bir sezon geçireceğimize eminim.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Mehmet Salih Dal

Mehmet Salih Dal

17 yaşında İstanbul Altyapı Ligi oyuncusu, basketbola aşık ve yazı yazmayı çok seven bir gencim. İstanbul Sosyal Bilimler Lisesi'nde uluslararası IB programında eğitim görmekteyim
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
LeBron James Bir Kez Daha Cleveland’dan Ayrılacak Mı?

Tüm zamanların en istikrarlı oyuncularının başında gelen LeBron James hakkındaki transfer dedikoduları güç geçtikte artmaya devam ediyor. NBA'nin transfer hareketliliğin...

Kapat