Jan Vesely : İnşallah Kupayı Alırız

KONUŞMAKTAN ZİYADE OYNAMAK İÇİN BURADAYIM
Euroleague Final Four Medya Günü sonrası Fenerbahçe Ülker Erkek Basketbol Takımı’nın başarılı oyuncusu Jan Vesely FB TV ‘ye özel röportaj verdi.
jan vesely ile ilgili görsel sonucu
Jan Vesely: “4 Takımda Burada Olmayı Hak Ediyor”
“Kupayı alabilmemiz için çok büyük bir fırsat ve bu sefer kendi evimizde oynuyoruz. İnşallah kupayı biz alırız. Uzun ve zor bir sezondu. Sağlık sorunları ve sakatlıklarla uğraşmak zordu ama eksik olan parçayı tamamlayacak biri hep vardı. Aslında normal sezonu istediğimiz gibi tamamlayamasak da sonradan toparlandık. Son dönemlerde evimizde kaybettiğimiz maçlar ve saha avantajını kaybetmemiz kötüydü. Play-Off’ların farklı zihin, konsantrasyon ve motivasyonu oluyor. 4 takım da burada olmayı kesinlikle hak ediyor. Sezon başında da bu takımların ismini söylemiştim. Cuma akşamı herkes kendini gösterecek. Konuşmaktan ziyade oynamak için buradayım. Son ana kadar ben ve takım arkadaşlarım bizi destekleyen herkes için savaşacak. Taraftarlarımız sahamızda bize inanılmaz destek veriyorlar. Final Four’un da İstanbul’da olması taraftarlarımıza büyük hediye. Bize çok büyük destek olacaklardır.” dedi.
Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Aziz Yıldırım’a Ağır Ceza

CEZALAR BELLİ OLDU Türkiye Basketbol Federasyonu, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a attığı tokat ve kavga sebebleriyle 6 ay hak mahrumiyeti ve...

Kapat