Turkish Airlines Euroleague

Itoudis : Baskı Hissetmiyoruz

ITOUDIS OLYMPIAKOS EŞLEŞMESİ HAKKINDA KONUŞTU

CSKA’nın başarılı koçu Dimitris Itoudis, THY Euroleague medya gününde final-four’daki rakipleri Olympiakos hakkında açıklamalarda bulundu. İddialı ve takımına güvenen demeçler veren Itoudis’in aklında final var. CSKA Moskova’da hedef şampiyon ünvanını korumak.

ITOUDIS TAKIMINA GÜVENİYOR

Koç Itoudis verdiği demeçte, “Olympiakos’u bu sezon iki kez yendik. Bu da bazı konularda fikir veriyor. Herhangi bir endişemiz yok. Oyuncularım sorumluluklarının farkında. Kendini beğenmiş bir tavırda değiliz ama son şampiyon olarak favori olduğumuzu söylemeliyim. Geçtiğimiz Final Four’larda yaşadığımız mağlubiyetlerden ders çıkardık. Herkesin kupayı kazanmak için %25 şansı var. En önemli şey hazır olmak ve sakatlık yaşamamak. Bu sezonki Euroleague maç takviminin yoğunluğuyla daha zor bir hale geldi. Gerçek bir maraton gibiydi. Düşüş yaşadığımız zamanlar oldu ama şu an takım olarak mücadeleye hazırız. Bu turnuvada olmak harika. Final-Four için oldukça heyecanlıyım. Şampiyon ünvanımızı korumak istiyoruz” dedi.

dimitris itoudis ile ilgili görsel sonucu

46 yaşındaki tercrübeli Koç Dimitris Itoudis önderliğinde, CSKA Moskova üçüncü kez üst üstte Final Four’a kalma başarısı gösterdi.

Related posts

Kaleb Tarczewski elinden ameliyat oldu

Orçun Yıldırım

Euroleague normal sezon fikstürü açıklandı

Ruhi Ünal

Fenerbahçe güçlü rakibini adeta “ezdi geçti”

Orçun Yıldırım

Leave a Comment