Turkish Airlines Euroleague

İki Dev Birleşiyor

GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Basketbolda 2 büyük kulübün sponsorluk görüşmelerinin detayları belli olmaya başladı. Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Aziz Yıldırım, divan kurulu toplantısında, erkek basketbol takımı için Doğuş Grubu ile görüştüklerini açıklamıştı.

Fenerbahçe Doğuş, Darüşşafaka Seat Oluyor !

Fenerbahçe ile Doğuş Grubu, 2017-2018 sezonundan itibaren Fenerbahçe katıldığı bütün organizasyonlarda ”Fenerbahçe Doğuş ismi ile mücadele edecek. Doğuş Grubu, şuan sponsor olduğu Darüşşafaka ile olan sponsorluğuna da devam etmeyi düşünüyor. Fenerbahçe ile Doğuş Grubu arasında sponsorluk anlaşması olursa, takımların yeni sezonda ”Fenerbahçe Doğuş” ve ”Darüşşafaka Seat” isimleriyle mücadele edecek.

DAÇKA KÜÇÜLÜYOR

THY Euroleague’de önümüzdeki sezon yeni kurallar gereği Darüşşafaka Doğuş olmayacak. Muhtemelen David Blatt’la da yollar ayrılacak. Yabancı oyunculardan Zeljko Obradovic’in seçeceği 3 oyuncu Fenerbahçe’ye geçecek. Daçka’da basketbol şube sorumlusu olan İbrahim Kutluay birleşmenin ardından Fenerbahçe basketbol şubesinin başına geçecek.

DEV BİRLEŞME

Ülker Arena’da pota arkası tribüne Doğuş ismi verilecek. Maç öncesi ve maç sırasında yapılacak organizasyonlar etkinlikler Doğuş Grubu tarafından organize edilecek. Doğuş Grubu, 5 yıl boyunca basketbol şubesine 10 milyon dolar civarı sponsorluk desteği sunacak. Ayrıca Doğuş Grubu Fenerbahçe kadın basketbol takımına göğüs veya sırt reklamı verecek.

Related posts

Euroleague’de MVP Sergio Llull

Ruhi Ünal

Sayı Kralı Nando De Colo

Site varsayılanı

Adam Hanga Barcelona’da!

Akif Enes Kütük

Leave a Comment