obradovic panathinaikos

Giannakopoulos, Obradovic’in Skandal Ses Kaydını Yayınladı

PANATHİNAİKOS BAŞKANI RAHAT DURMUYOR

Panathinaikos Superfoods Başkanı Dimitris Giannakopoulos, 2012 yılında Zeljko Obradovic’e yaptığı teklifin ses kaydını yayınladı. Yaptıklarıyla gündemden düşmeyen başkan bu sefer kafayı Obradovic’e taktı. Fenerbahçe’nin Euroleague şampiyonluğunun ardından bunları yayınlaması manidar.

sdns.gr’nin canlı yayına katılan Zeljko Obradovic “2012’de yaşanan her şeyi açıkladım. Geri dönüp, daha çok şey söylemek için hiçbir neden yok. Panathinaikos’ta 13 yıllık dönemim boyunca başardığım her şeyden gurur duyuyorum” sözlerini kullanmıştı.

Panathinaikos ile yollarını ayırmasının finansal sebebler olmadığını defalarca söyleyen Obra’yı yalanlayan Başkan Dimitris, o döneme ait özel toplantının videosunu ve ses kaydını kendi sahibi olduğu spor sitesinde yayınladı.

Toplantıda bütçe, maaş ve kontratlar hakkında önemli konular masaya yatırılıyor. Obradovic, bütçenin 13 milyondan 15 milyona yükseltilip, başarı sözü vermesine rağmen Giannakopoulos, bu teklifi reddediyor. Daha sonra Obradovic bu bütçeyle başarının zor olduğunu ve taraftarların tepki göstereceğini belirtiyor.

Obradovic’i ikna etmeye çalışan başkan Giannakopoulos, deneyimli çalıştırıcıya takımda kalması için hisselerin %25’ini teklif ediyor fakat Obradovic, bu teklifi reddedip bütçenin her geçen yıl düştüğünü ve önemli oyuncularının takımdan ayrıldığını vurguluyor.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ekpe udoh fenerbahçe
Udoh Şampiyonluğu ve Sezonu Değerlendirdi

EKPE UDOH ÖZEL RÖPORTAJ Fenerbahçe'nin süper yıldızı, özel hayatı, basketbol, takım ve koç hakkında bir çok şeyi SABAH gazetesine anlattı....

Kapat