obradovic panathinaikos
Turkish Airlines Euroleague

Giannakopoulos, Obradovic’in Skandal Ses Kaydını Yayınladı

PANATHİNAİKOS BAŞKANI RAHAT DURMUYOR

Panathinaikos Superfoods Başkanı Dimitris Giannakopoulos, 2012 yılında Zeljko Obradovic’e yaptığı teklifin ses kaydını yayınladı. Yaptıklarıyla gündemden düşmeyen başkan bu sefer kafayı Obradovic’e taktı. Fenerbahçe’nin Euroleague şampiyonluğunun ardından bunları yayınlaması manidar.

sdns.gr’nin canlı yayına katılan Zeljko Obradovic “2012’de yaşanan her şeyi açıkladım. Geri dönüp, daha çok şey söylemek için hiçbir neden yok. Panathinaikos’ta 13 yıllık dönemim boyunca başardığım her şeyden gurur duyuyorum” sözlerini kullanmıştı.

Panathinaikos ile yollarını ayırmasının finansal sebebler olmadığını defalarca söyleyen Obra’yı yalanlayan Başkan Dimitris, o döneme ait özel toplantının videosunu ve ses kaydını kendi sahibi olduğu spor sitesinde yayınladı.

Toplantıda bütçe, maaş ve kontratlar hakkında önemli konular masaya yatırılıyor. Obradovic, bütçenin 13 milyondan 15 milyona yükseltilip, başarı sözü vermesine rağmen Giannakopoulos, bu teklifi reddediyor. Daha sonra Obradovic bu bütçeyle başarının zor olduğunu ve taraftarların tepki göstereceğini belirtiyor.

Obradovic’i ikna etmeye çalışan başkan Giannakopoulos, deneyimli çalıştırıcıya takımda kalması için hisselerin %25’ini teklif ediyor fakat Obradovic, bu teklifi reddedip bütçenin her geçen yıl düştüğünü ve önemli oyuncularının takımdan ayrıldığını vurguluyor.

Related posts

Euroleague’de Play-Off 4. Maçların MVP’si Doncic

Ruhi Ünal

Final Four Hakemleri Açıklandı

Ruhi Ünal

Euroleague En İyi Beşi Açıklandı

Site varsayılanı

Leave a Comment