Turkish Airlines Euroleague

Fikret Orman: “Euroleague hırsızlık organizasyonudur”

beşiktaş euroleague fikret orman

FİKRET ORMAN AĞIR KONUŞTU

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman,  Life+ kanalında yayınlanan Spor Meydanı programına konuk oldu. Orman bütün Fenerbahçe’lilere basketbolu sevdirdik diyerek ezeli rakibine gönderme yapmasının ardından, Euroleague organizasyonu hakkında düşüncelerini açıkladı.

Başkan Fikret Orman ; “Ben Euroleague’e karşıyım hırsızlık organizasyonu. Takım gönderilmesine karşıyım. İspanyol şirket kurmuş kulüplere yüzde vermiş. Büyük sponsorlar var. Fazla para vereni alıyorlar. O kadar para harcayacağım, para İspanyol şirketin cebine girecek. Maçları yöneten de şirketin para verdiği hakem. Darüşşafaka Doğuş’u Real Madrid karşısında yediler mesela. Real Madrid, CSKA para harcıyor oraya ama bence geri zekalılık. Biz Real Madrid değiliz. Rus patron da nereden geldiği belli olmayan parayı harcıyor. Fenerbahçe’nin şampiyonluğu tabii ki çok değerlidir ama kulüp olarak tamamen zarar ediyorsunuz buna karşıyım” dedi. Takım şampiyon olsa da göndermem. Götür oraya, git buraya oyuncuların canı çıksın. Takımlar kur sonra para İspanyollar’a gitsin” dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın katıldığı spor programında Euroleague hakkındaki görüşlerini belirttiği video sizlerle, iyi seyirler…

Related posts

CSKA Moskova’nın Doktoru Koronadan Hayatını Kaybetti

Mert Akyıldız

#BazıKahramanlarPelerinTakmaz: Nikola Kalinic!

Orçun Yıldırım

Pero Antic: Hazır Olmasam da Vesely Gelene Kadar Mücadele Etmeliyim

Mert Akyıldız

Leave a Comment