Turkish Airlines Euroleague

Fenerbahçe’li Oyuncular Final-Four’u Değerlendirdi

FENERBAHÇE’DE TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK

Euroleague Final Four Medya Günü’nde Fenerbahçe’li oyuncular basın mensuplarıyla bir araya geldi ve soruları yanıtladılar.

Kostas Sloukas: Önce Real Madrid Maçını Kazanmalıyız
“Açıkçası sezona çok iyi başlayamadık. Uzun süren sakatlıklarımız oldu. Sakatlıkların ardından tam takım olarak çalışmaya başladık ve sonucunda bugünlere geldik. Antrenör ve staff tecrübesinin de buralara gelmemizde büyük katkısı var. Sezon başında ilk hedefimiz Final Four’du. Bunu başardığımız için çok mutluyuz. Real Madrid çok güçlü bir takım. Adım adım gitmeliyiz. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Kesinlikle taraftarların bize çok büyük katkısı olacak. Takım olarak biz de işimizi yapıp ilk maçı kazanarak finale kalmalıyız.”
Ali Muhammed: Ne Yapmamız Gerektiğini Biliyoruz
“En unutulmazı deplasmanda Panathinaikos’a karşı oynadığımız son iki maçı kazanmaktı. Play off’lara biraz tökezleyerek girdik. Önemli zamanlarda ne yapmamız gerektiğini biliyoruz ve play-off’larda bunu yaptık. Önce ilk maçı kazanmalıyız. Kupa için elimizden geleni yapacağız.”
Ahmet Düverioğlu: Kolay Olmayacak
Benim ilk Final Four’um. Zorlu maçlar olacak. Real Madrid çok iyi takım. Saha avantajı bizler için ayrı bir motivasyon olacak.”
Berk İbrahim Uğurlu: Rövanşı Alacağız
“3 sene art arda bu organizasyonda yer almak çok önemli. Geçen seneki finalin rövanşını bu sene alacağımızı düşünüyorum. Herkes birbirine yardımcı oluyor. Bu da biz genç oyuncuların özgüvenini arttırıyor.”

Related posts

Euroleague’den Obradovic Belgeseli

Mert Akyıldız

“Favorinin CSKA ve Fenerbahçe olduğu bir ligde kendimize güveniyoruz”

Orçun Yıldırım

CSKA Moskova Finalde

Site varsayılanı

Leave a Comment