şampiyon fb 2017
Turkish Airlines Euroleague

Fenerbahçe Şampiyonluk Turuna Çıkıyor

EUROLEAGUE ŞAMPİYONU FENERBAHÇE KUTLAMALARA DEVAM EDİYOR

Fenerbahçe Euroleague şampiyonluğu kutlama programı çerçevesinde bugün saat 17:00 – 17:30 arasında Fenerbahçe Televizyonu’na katılacak. Daha sonra, saat 17:30 – 18:30 arasında Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da gerçekleştirilecek olan medya gününde, basın mensuplarıyla bir araya gelecek. Medya günü etkinliğinin sonrasında, Fenerbahçeli oyuncular üstü açık takım otobüsü ile saat 19:00’da Fenerbahçe Ülker Sports Arena’dan Bağdat Caddesi’ne geçerek Avrupa Şampiyonluğunu taraftarlarıyla kutlayacak.

Fenerbahçe resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada taraftarları Bağdat Caddesi’nde ki kutlamalara çağırdı.

“Zafere giden yolda verilen tüm emekleri birkaç kelimeyle ifade edebilmek elbette imkansız. Bununla birlikte 25 milyon taraftarımız başta olmak üzere, tüm Türkiye’yi sevince boğan şampiyonluğumuzun verdiği hissin tarifi kelimelere sığamayacak kadar büyük…

Dün gece Erkek Basketbol Takımımız, her Fenerbahçelinin hayalini kurduğu kupayı, harika bir turnuva dönemi geçirerek, camiamıza armağan etti.

Bu süreçte, eşi benzeri olmayan maddi ve manevi destekleriyle takımımızın her zaman yanında olan, “Dünyanın en güzel taraftarına”, tüm Fenerbahçelilere teşekkür ediyoruz.

Türk Spor tarihi açısından bizlere tarifsiz bir gece yaşatan Erkek Basketbol Takımımızın kazandığı bu değerli kupayı şimdi hep birlikte kutluyoruz.

Bu akşam saat 19:00’da Fenerbahçe Ülker Sports Arena’dan Bağdat Caddesi’ne doğru yola çıkacak olan kahraman oyuncularımız ve teknik heyetimiz taraftarlarımızla buluşuyor; taraftarlarımız bayraklarını evlerine, iş yerlerine asarak kutlamalara katılıyor…

Şimdi asın bayrakları, FENERBAHÇE AVRUPA ŞAMPİYONU! “

Related posts

KANARYA Madrid’de Final-Four’a Uçtu (Maç Raporu)

Batuhan Yılmaz

En İyi Savunmacı Hines

Mustafa Kapan

Final Öncesi İstanbul Sokakları Karıştı

Ruhi Ünal

Leave a Comment