Turkish Airlines Euroleague

Fenerbahçe Euroleague Medya Gününe Katılıyor

FINAL-FOUR ÖNCESİ MEDYA GÜNLERİ BAŞLIYOR

THY Euroleague Play-off serisinde Panathinaikos Superfoods’u 3-0 ile geçerek üst üste üçüncü kez Final Four oynamaya hak kazanan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, medya günü etkinliğinde basın mensuplarıyla buluşacak. Bu sezon hem ligde hemde THY Euroleague Play-off’larda oldukça başarılı bir grafik çizen Obradovic’in öğrencileri tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Bir çok yazar, koç ,deneyimli oyuncular ve bahis şirketleri tarafından ev sahipliğini İstanbul’un yapacağı turnuvanın favorisi konumunda gösterilen Fenerbahçe’nin medya gününe ilginin büyük olması bekleniyor.

Medya Günü’nde, Euroleague ve Spor Toto Basketbol Ligi yetkilileri tarafından yapılacak röportaj ve çekimlerin ardından, etkinliğe davetli basın mensupları da teknik ekip ve oyuncularla özel röportajlar gerçekleştirecek. Etkinlikte organizasyonların sponsorları da çeşitli aktiviteler ve çekimler yapacak.

euroleague medya günü ile ilgili görsel sonucu
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’da 8 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan medya gününde, Euroleague yetkilileri tarafından yapılacak olan röportaj ve çekimlerin ardından etkinlik, 12:30’dan itibaren basın mensuplarına açık bir şekilde devam edeceği Fenerbahçe’nin resmi sitesinden duyuruldu.

Related posts

Balkanlar ve Baltık’ta Kupa Savaşları başladı

Mustafa Ahishali

#Euroleague’de 24. Hafta Nasıl Geçti

Ugur Bal

Fenerbahçe’de Final Four Yemeği

Ruhi Ünal

Leave a Comment