Euroleague Kupası İstanbul’da

KUPA İSTANBUL’A İNDİ

THY Euroleague Final-Four’a sayılı günler kala dört takımın hayalini kurduğu kupa İstanbul’a getirildi. THY Euroleague 2017’nin şampiyonu Pazar günü Sinan Erdem’de oynanacak final maçının ardından belli olacak. Final Four organizasyonu, 19 Mayıs Cuma 17.30’da CSKA Moskova ve Olympiakos maçıyla start alacak ardından Fenerbahçe ve Real Madrid arasında saat 20.30’da gerçekleşecek müsabaka ile pazar günü oynanacak finale çıkan iki takım belli olacak.

Dev organizasyonun kupası THY tarifeli TC-JRO kuyruk tescilli Airbus A321 tipi özel tasarlanmış Euroleague uçağı Barcelona- İstanbul seferi ile getirildi. Atatürk Havalimanı apronunda THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı ve ekibi tarafından özel bir törenle karşılandı. Jordi Bertomeu, İlker Aycı ile birlikte gazetecilere poz verdi.

2017 Turkish Airlines Euroleague Kupası İstanbulda

THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı yaptığı açıklamada; “Euroleague ile olan iş birliğimize büyük önem veriyoruz. Dünyanın en çok takip edilen ve en önemli basketbol etkinliklerinden biri olan Euroleague, en keyif aldığımız sponsorluklarımızdan. Euroleague yönetimi ile beraber, tüm basketbolseverlere beklentilerinin ötesinde bir spor deneyimi yaşatacağız.” dedi.

Euroleague Basketball Yönetim Kurulu Başkanı Bertomeu ise “Geçmişte, basketbol seyri açısından izleyiciye en iyi deneyimlerden birini yaşatan ve her zaman için mükemmel bir seçim olan İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’na geri dönüyoruz. Son derece çekişmeli bir seri olacak.” dedi.

 

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ek Biletler de Tükendi

FENERBAHÇE'DEN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ : BİLETLER TÜKENDİ  Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın 19-21 Mayıs tarihleri arasında Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynayacağı...

Kapat