EuroLeague Fantasy’nin Yeni Yüzü

EuroLeague, basketbolseverlere mümkün olan en iyi EuroLeague Fantasy deneyimini sunmak için DrafKings ile birlikte yeni bir ortam oluşturdu.

Avrupa kıtasının en önde gelen basketbol yarışmasına olan EuroLeague Fantasy’e 2004’te kuruluşundan bu yana 1 milyondan fazla takım katıldı ve DraftKings’in işbirliğiyle artık daha fazlasını vaat ediyor.

Bu yıl EuroLeague Fantasy’e bazı yenilikçi değişiklikler eklendi. Önümüzdeki haftalarda yarışmada iyileşmeler devam edecek ve beta sürüm olarak başlayacak.

İlk olarak, oyuncular bu sene 12 oyuncu seçecek. Sekizi ilk beş, dördü ise bench oyuncusu olacak. Sezon başlangıcından önce takım 12 oyuncuyla dolmazsa, akıllı otomatik dolma özelliğiyle takım dolacak.

Buna ek olarak, iki çeşit özel lig olacak. EuroLeague Fantasy kullanıcılarının son 13 yılda sevdiği ve öğrendiği kalsik özel ligler.. Bu liglerle daha küçük bir ligde arkadaşlarınızla rekabet edebileceksiniz.

Ayrıca sabit bir lig daha olacak. Her turda katılımcılar, bir başka katılımcıyla rakip olabilecek ve sezonluk bir yarışma açabilecek.

Büyük ödül aynı kaldı. Kazanan ve bir arkadaşı, Final Four 2018’e gidecek. Kazanan ve arkadaşı,  uçuş, dört gecelik otel ve VIP biletlerinin yanı sıra sahada kupanın sahibi takımıyla yer alabilecek! Kazanan normal sezonda belli olacak ve playoff ile Final Four için yeni bir yarışma daha olacak.

Daha fazla ödül de daha fazla heyecan anlamına geliyor.

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Sean Williams İmzaladı

Önümüzdeki sezon Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde ve Basketbol Süper Ligi’nde başarı hedefleyen Gaziantep Basketbol, Süper Lig’in tecrübeli yabancılarından Sean Williams’ı resmen...

Kapat