euroleague-bogdan

EuroLeague 2016-17 Sezonu Unutulmaz Anlar

SEZONUN EN İYİ DÖRT TAKIMININ EN İYİ OYUNLARI

19-21 Mayıs tarihleri arasında Sinan Erdem Arena‘nın ev sahipliği yapacağı 2017 Euroleague Final Four‘da sezonun en iyi takımları arasında birbirinden çekişmeli maçlar oynanacak. Euroleague izleyecileri Final-Four atmosferine yavaş yavaş sokmak ve geçmiş sezonu hatırlama amaçlı resmi sitesinden Final-Four takımlarının en iyi 5 oyunları adı altında video serisini yayınladı.

Ev sahipliğini İstanbul’un yapacağı THY EuroLeague Final Four öncesi organizasyonda yer alacak takımların sezon boyunca göze çarpan oyunlarına göz atalım. CSKA Moskova, Olympiakos, Fenerbahçe, Real Madrid oldukça başarılı ve yoğun bir sezon geçirdi. Final-Four’a kalan dört takımın 2017 THY EuroLeague sezonunda ki en iyi 5 oyunları resmi olarak yayınlanırken, temsilcimiz Fenerbahçe’nin ilk sırasında James Nunnally’in Maccabi maçındaki son saniyede Jan Vesely’le yaptığı Alley-Oop yer aldı. CSKA Moskova’da ise listede süper yıldız Teodosic’in muazzam asisti vardı.

CSKA Moskova’nın EuroLeague’de Bu Sezon En İyi 5 Hareketi

Olympiakos’un EuroLeague’de Bu Sezon En İyi 5 Hareketi

Real Madrid’in EuroLeague’de Bu Sezon En İyi 5 Hareketi

Fenerbahçe’nin EuroLeague’de Bu Sezon En İyi 5 Hareketi

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
EuroLeague’in İstanbul Belgeseli Yayınlandı

ISTANBUL : BASKETBOLUN KALBİ 2017 Euroleague Final Four'da sezonun en iyi 4 takımı olan CSKA Moskova, Olympiakos, Fenerbahçe ve Real...

Kapat