Turkish Airlines Euroleague

Dudak Uçuklatan Final-Four Bilet Fiyatları

BU FİYATLARA EV-ARABA VE DAHASI ALINIR !

İstanbul’un ev sahipliği yaptığı THY Euroleague Final Four için ikinci el bilet fiyatları 750 bin TL’yi geçti. Final-Four biletleri ilk satışa çıktığında saha içinde en pahalı bilet 5 bin TL’ye denk geliyordu.

İNANILMAZ RAKAMLAR

Daha önceden bilet alan ancak takımlarının elenmesi ya da başka sebeplerle Sinan Erdem Salonu’ndaki Final-Four’u izlemekten vazgeçen seyircilerin, ikinci el satışların yapıldığı ‘viagogo’ adlı resmi sitede verdiği fiyatlar görenleri şaşkına çeviriyor. İkinci el satışların yapıldığı resmi sitede 1 saha içi bilet 750 bin TL’den satışa konurken, 2. kategori tribündeki 4 bilet ise 680 bin TL değerinde. Sitede ikinci kategoride bulunan 104 numaralı tribün için biletlerini satışa çıkaran bir kullanıcı, elindeki 4 bilete 680 bin TL fiyat biçti. Halen satışta olan biletlerin 10. kategorisindeki ‘en ucuz’ bilet fiyatları ise 2 bin TL’den başlıyor.

TAKIMLAR BİLET SATACAK

Satılan biletler dışında Euroleague yönetimi tarafından son 4’e kalan her takıma 700’er bilet daha verilecek. Kulüpler kendi sitelerinden ve gişelerden bu biletleri satışa çıkaracak. Biletlerle ilgili resmi açıklama ilerleyen zamanlarda kulüpler tarafından yapılacak. 700 bilet Fenerbahçe, 700 bilet de CSKA Moskova kulübüne tahsis edilecek. Oynanacak maçlardan sonra Final-Four’a kalmaya hak kazanan takımlara da 1400 bilet verilecek.

Related posts

Euroleague Temsilcilerimizin Maçları Hangi Kanalda ?

Ruhi Ünal

Pleiss: “Valencia çok hırslı bir takım”

Akif Enes Kütük

EuroLeague 2016-17 Sezonu Unutulmaz Anlar

Ruhi Ünal

Leave a Comment