blank
Turkish Airlines Euroleague

Dörtlü Final Maç Programı Açıklandı

339görüntüleme

2015’in DÖRTLÜSÜ BU SEFER İSTANBULDA

Playoff turunda Fenerbahçe, CSKA Moskova ve Real Madrid adlarını daha önce Final Four’a yazdıran takımlar olmuştu. Olympiakos’un da bu takımlar arasına eklenmesiyle iki yıl aradan sonra aynı dört takım Final Four’da yer almış oldu.

Fenerbahçe, CSKA Moskova ve Real Madrid’in ardından son bileti de dün gece Olympiakos’un aldığı, İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda 19-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek 2017 Turkish Airlines Euroleague Final-Four organizasyonunda ilk günün maç programı belli oldu.

MAÇ PROGRAMI

THY EuroLeague Dörtlü Finali’nde yarı final maçları 19 Mayıs Cuma günü saat 18.30’da CSKA Moskova-Olympiakos ve saat 21.30’da Fenerbahçe-Real Madrid maçları yapılacak. Turnuvanın üçüncülük maçı, 21 Mayıs Pazar günü saat 18.00’de başlayacak. Final karşılaşması ise aynı gün saat 21.00’de oynanacak.

KUPAYI İSTANBUL’DA VERMEK HARİKA OLACAK

Euroleague CEO’su Bertomeu : “Türkiye’nin basketbolda son yıllarda kaydettiği müthiş büyümenin yanı sıra İstanbul’da da rakiplerinden aşağı kalmayan bir Final Four geleneği hakim. Euroleague kupasını burada verecek olmaktan heyecan duyuyoruz. Basketbol seyri açısından en iyi deneyimlerden birini yaşatan ve taraftarların tarihte ilk kez tüm yıldızları kendi şehirlerinde görebilmeleri nedeniyle de mükemmel bir seçim olan Sinan Erdem Spor Salonu’na geri dönüyoruz. Euroleague’e her geçen yıl daha fazla ilgi göstermeye devam eden Türk taraftarlarının, Final Four’un en önemli maçlarında bize eşlik etmesi harika olacak.” dedi.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın