Marko Guduric Fenerbahçe Doğuş
Fenerbahçe BekoTurkish Airlines Euroleague

Bogdanovic’in Alternatifi Bulundu !

680görüntüleme

FENERBAHÇE DOĞUŞ’TA BOGDAN BOGDANOVIC’İN YERİ DOLUYOR

Fenerbahçe Doğuş’ta geçtiğimiz sezon başarılı bir performans gösteren genç yıldız Bogdan Bogdanovic’in NBA takımlarından Sacramento Kings ile anlaşmasının ardından yerine kimin geleceği merak konusu. Taraftarların ve yönetimin yoğun uğraşlarına rağmen NBA’de oynamak istediğini belirtip takımdan ayrılan Bogdanovic’in yerine gündem de Marko Guduric var.

Son olarak Nicolo Melli’yi kadrosuna katan Fenerbahçe Doğuş’ta transfer çalışmaları ara vermeden devam ediyor. Avrupa Basketbolu’nun önde gelen haber kaynağı, David Pick’e göre Fenerbahçe Doğuş, Kızılyıldız’ın gelecek vaadeden genç guardı Marko Guduric’i gündeme aldı. Bogdan Bogdanovic’i Amerika’ya yolcu eden Fenerbahçe Doğuş, Sırp yıldızın yerini Marko Guduric ile doldurmayı planlıyor.

blank

Skorer Gard Marko Guduric geçtiğimiz sezon THY Euroleague’de 7.8 sayı, 2.1 ribaund ve 2.1 asist ortalamalarıyla oynarken %48.8 ile ikilik, %30.4 ile de üçlük kullandı.

Daha önce Real Madrid ve Barcelona’nın da yakından ilgilendiği genç yıldızın kariyerine nerde devam edeceği merak konusu.

 

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın