euroleague tepki bjk fb
Turkish Airlines Euroleague

Beşiktaş ve Fenerbahçe’li Yıldızlardan Euroleague’e Tepki

MICHAEL ROLL EUROLEAGUE’E HESAP SORDU 

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın katıldığı bir spor programında “Euroleague hırsızlık organizasyonudur” açıklaması gündeme bomba gibi düşmüş, bir çok tartışmayı da beraberinde getirmişti. Tartışmanın yankıları sürerken bi bomba açıklama da Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın Amerikalı oyuncusu Michael Roll‘dan geldi. Roll, Fikret Orman’la aynı düşünceleri paylaşıyor gibi.

Siyah beyazlı ekibin başarılı oyuncusu Michael Roll, kendi twitter hesabından Euroleague’i ve global bir spor haber profilini de etiketledi ve, “Oyuncu maaşlarının yarısından fazlasını ödemeyen Kızılyıldız nasıl Euroleague’e döner ?” sorusunu sordu.

https://twitter.com/Mreezy20/status/871695281754173440

Geçen hafta Adriyatik Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Kızılyıldız, önümüzdeki sezon Euroleague’de mücadele etme hakkını kazanmıştı. Son zamanlarda maddi olarak zorluklar yaşayan Kızılyıldız uzun süredir oyuncularının maaşlarını ödeyemiyor. Euroleague’in en çok önem verdiği konulardan birisi ise mali disiplin konusu.

EKPE UDOH SİTEM ETTİ

2017 THY Euroleague şampiyonu Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Ekpe Udoh, gelecek sezon Euroleague’de 5 İspanyol takımının yer alacak olmasına, kendi twitter hesabından tepki gösterdi.

Türkiye’den şimdilik, Fenerbahçe ve Anadolu Efes seneye Euroleague organizasyonunda yer alabilecek.

Related posts

Fenerbahçe maçı öncesinde Panathinaikos’ta önemli bir eksik var

Orçun Yıldırım

Kaptan Mahmutoğlu Seyirci Desteği İstiyor

Ruhi Ünal

James Nunnaly resmi olarak Olimpia Milano’da!

Orçun Yıldırım

Leave a Comment