Turkish Airlines Euroleague

Aziz Yıldırım : O Sene Bu Sene Olsun

BAŞKANIN TAKIMA GÜVENİ TAM

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, mayıs ayındaki THY Euroleague Final Four öncesi erkek basketbol takımı hakkında Fenerbahçe Dergisi’ne çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, kulübün resmi dergisine erkek basketbol takımı için yapmış olduğu açıklamaları sizin için derledik.

“Büyük Fenerbahçe Taraftarı,
Türk Basketbolu’nun gururu, camiamızın övünç kaynağı Erkek Basketbol Takımımız, Yunanistan’ın köklü takımlarından Avrupa Basketbolu’nun sembol ismi Panathinakos’u, ilk iki maçı deplasman olmak üzere 3-0’lık bir seri ile turnuva dışına iterken, üst üste 3. kez Final Four’a katılma başarısı göstermiş ve kendi içerisinde birçok rekoru barındıran seriyi unutulmaz kılarak Fenerbahçe taraftarlarını gururlandırmıştır. Çok uzun süredir başarısını katlayarak ilerleyen, gerek yatırımlarıyla, gerekse altyapı çalışmalarıyla yükseliş ivmesini devam ettiren takımımız, camiamızın Mayıs ayında şüphesiz en önemli heyecan konusu olacaktır. Dilerim ki, geçen yıl çok küçük nüanslarla elimizden kaçan Euroleague Şampiyonluğu bu yıl bizim olsun ve Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı bizleri sevinç gözyaşlarına boğsun. Başta, Başantrenörümüz Zeljko Obradovic ve ekibi olmak üzere tüm takımımıza güveniyor, kendilerinin hem ülkemizi hem camiamızı gururlandıracağına yürekten inanıyoruz. Siz değerli taraftarlarımızın her zamanki gibi takımlarımızın yanında en önemli itici güç olarak yer alacağının özgüveni ve mutluluğuyla, hepinize selam ve sevgilerimi sunuyorum. “

Related posts

Amar’e Stoudemire Maccabi ile Anlaştı! #euroleague

ersin

Fenerbahçe Üst Üste 3. Kez Final Four’da

Ruhi Ünal

Balkanlar ve Baltık’ta Kupa Savaşları başladı

Mustafa Ahishali

Leave a Comment