odeabank basketbol sahası istanbul

Atılan Üçlüklerle Yeni Saha

ODEABANK’TAN BASKETBOL SAHASI

Basketbolun bankası Odeabank, THY Euroleague Final Four’da atılan her üç sayılık basket için 333 euro bağışta bulundu.  Odeabank, 4’lü final boyunca atılan 78 üçlük karşılığında toplamda 25 bin 974 Avro bağışladı. Fonda toplanan para yaklaşık 26 bin euro ile Küçükçekmece’de bulunan Şair Nedim Parkı’nın halka açık olan basketbol sahası yenilendi.

Odeabank’ın destekleriyle yenilenen basketbol sahasının açılış törenine Odeabank Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Aslı Alıveren, Euroleauge İş Geliştirme Direktörü Roser Queralto, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt, THY Euroleague Şampiyonu Fenerbahçe Basketbol Takımı oyuncularından Berk Uğurlu ve Egehan Arna ile Anadolu Efes’in genç oyuncuları Berk Demir ve Oğulcan Baykan da katıldı.

Euroleauge İş Geliştirme Direktörü Roser Queralto verdiği demeçte; “Odeabank, Küçükçekmece’deki bu parkın onarımı için cömert bir bağış yaparak Küçükçekmece sakinleri için muhteşem bir hizmet gerçekleştirdi ve parkı çevredeki gençler için kullanılabilir hale getirdi. Euroleague Basketbol sponsorları ailesinin bu kadar çok üyesinin sporumuzu pek çok şehirde ve ülkede gurur kaynağı olacak ve olumlu bir etki yaratacak şekillerde destek olduklarını görmek harika.” dedi.

Odeabank Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Aslı Alıveren ise ; “Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında finaller oynayarak, kupalar kazanarak, basketbolda uluslararası düzeyde en başarılı ülkelerden biri olmamızı sağlayan basketbolcularımız, işte bugün bizleri buluşturan bu saha gibi, küçük ama çok kıymetli tesislerde sporla tanıştılar. Basketbol sevgisini edindiler ve bu sevgiyle yeteneklerini geliştirdiler. 2016-2017 THY Euroleague organizasyonuna verdiğimiz destek ve bu desteği basketbolun en temeline; çocuklarımızı ve gençlerimizi basketbolla tanıştıran bu tür sahalara uzanacak kadar genişletmemiz, bizim sosyal sorumluluk anlayışımızın, gençlerimizin gelişimine verdiğimizi önemin bir göstergesidir” dedi.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
tbl final serisi 2017
Final Serisi Başlıyor: Fenerbahçe – Beşiktaş Sompo Japan

POTADA DERBİ HEYECANI Spor Toto Basketbol Süper Ligi play-off final serisinin ilk maçında, Fenerbahçe, Beşiktaş Sompo Japan'ı kendi evinde ağırlıyor....

Kapat