Diğer

Yunanlılar Bogdanovic’e Bilendi

EuroBasket’e sayılı günler kala Sacramento Kings’in Yunan pivotu Georgios Papagiannis ve Fenerbahçe Doğuşlu Kostas Sloukas şampiyona ile ilgili açıklamalar yaparken Sırp yıldız Bogdan Bogdanovic’e takılmayı da ihmal etmediler.

Bogdanovic’in yeni takım arkadaşı olan Papagiannis, yaptığı açıklamalarda, NBA’de geçirdiği ilk sezonunu ve NBA ile EuroBasket’in farklarından bahsederken, NBA’nın EuroBasket’e, EuroBasket’in NBA kariyerine yardımcı olacağını belirtti. Ayrıca Yunanistan’ın FIBA sıralamasında 3. sırada olmasının bir şey ifade etmediğini çünkü EuroBasket başlamadan hiçbir şeyin kesin gözle bakmamak gerektiğini şu anda sadece hazırlık maçlarına konsantre olduklarını ve ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyledi. Yeni takım arkadaşı Bogdan Bogdanovic ile görüştüğünde ise Sırbistan’ı yeneceklerini söyleyen Papagiannis’e, Bogdanovic “elinizden geleni yapın” diyerek ikili arasında ufak bir rekabeti başlatmış oldu.

Diğer taraftan Romanya ile ilk hazırlık maçına çıkan Yunanlılar, ezici bir üstünlükle sahadan ayrılırken bu maçtan bir kareyi Instagram sayfasında paylaşmayı ihmal etmeyen Kostas Sloukas, bu fotoğrafın altına Bogdan Bogdanovic’i etiketleyerek “Boggi, haftaya geliyoruz. Hazır ol” dedi. Fenerbahçe’de de çok yakın olduklarını bildiğimiz bu ikiliyi karşılıklı oynarken görmek biz tüm basketbol severlere ayrı bir heyecan yaratacağından eminiz.

Related posts

Beşiktaş Final İçin Hazır

Ruhi Ünal

Fenerbahçe Beko Türk Telekom’a Fark Attı

Selahattin Demirel

Pınar Karşıyaka Şampiyonlar Ligi’ni Tercih Etti

Mert Akyıldız

Leave a Comment