NBA 2017 Champion Warriors
Diğer

Warriors Kutlamalarda Para Saçtı

SON ŞAMPİYON KUTLAMALARDA KESENİN AĞZINI AÇTI

Final serisinde ezeli rakibi Cleveland Cavaliers’ı geçerek, NBA 2017 Sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Golden State Warriors, kutlamalarda kesenin ağzını açtı.

Golden State Warriors’ın son üç yılda ikinci kez kazandığı şampiyonluk için kutlamalara Oakland kentinde 1 milyondan fazla taraftar katıldı. Son derece görkemli şovların yapıldığı törende, binlerce taraftara seslenen basketbolcular daha sonra üstü açık otobüste aileleri ile birlikte törene katılan taraftarlarını selamladı. Saatlerce süren törende oyuncuların eğlenceli ve rakiplerini iğneleyici demeçleri dikkatlerden kaçmadı.

Maç sonunda soyunma odasında başlayan şampanyalı kutlamalar, Kaliforniya sokaklarında günlerce devam etti.. ESPN kaynaklı habere göre ise kullanılan her şampanya şişesinin fiyatı 1200 dolar. Golden Magnum marka şampanyalarla kutlamalara devam eden Warriors’lu oyuncular, bu pahalı şişeden şu ana kadar en az 150-200 adet tüketildi. Günler öncesinden stok edilen şampanyalar, kutlamalarda adeta su gibi kullanıldı.

İddialara göre alkol şirketi kutlamalara özel yeni tasarımlar yaptı. Kevin Durant ve Stephen Curry’nin çok fazla sayıda şişe satın aldığını yazan ESPN, kutlamalar sonlanana kadar harcanan rakamın 1 milyon doları bulabileceğini belirtti.

https://www.youtube.com/watch?v=2E_1OaXT-pA

Related posts

Rönesand TED Kolejliler Deplasmanda Kazanmayı Bildi

Site varsayılanı

Andrea Trinchieri Partizan ile sözleşme imzalıyor

Orçun Yıldırım

Butler’ın sert tavırlarına Wolves’tan destekçi var

Orçun Yıldırım

Leave a Comment