Ekpe-Bogdanovic-Vesely
Diğer

Udoh, Vesely ve Bogdanovic’in son durumu

FENERBAHÇE’DE İÇ TRANSFER HAREKATI BAŞLADI

Rüya gibi bir sezonun ardından takımı bozmak istemeyen Fenerbahçe’de, NBA için çıkış opsiyonları bulunan Bogdanovic, Vesely ve Udoh 15 Temmuz‘a kadar kararlarını takıma iletmek durumundalar. Oynadıkları basketbolla dikkatleri üzerine çeken Fenerbahçe’nin yıldızları Avrupa’nın yanı sıra bir çok NBA kulübününde radarına girdi.

Yönetim Vesely ve Udoh için sıkıntı olmadığını, tatilden döndüklerinde kendileriyle yeni kontrat yapacaklarını belirtti. Ancak Bogdanovic’in durumu ise diğer iki yıldızın ki kadar kolay değil. Son konuşmayı yüz yüze takımın patronu Obradovic yapacak…

BOGDANOVIC’TE SON DURUM

Bogdan Bogdanovic ile yakından ilgilenen en ciddi kulüp Sacramento Kings. Draft’ların başlamasıyla hareketli günlerin yaşandığı NBA’de Kings’in Draft’lardaki seçimi Fenerbahçeli taraftarları umutlandırdı. Bogdan Bogdanoviç’in pozisyonunda oynayan Justin Jackson Sacramento Kings’e gitti. Oyuncu tarzı olarak Bogdanovic ile çok benzerliği var.

Justin Jackson’ın güçlü yanları,yüksek basketbol IQ’su, hızı, savunması, şutları , ribauntları ve atletizmi.

Bogdanovic’in kalması için harika bir video hazırlayan taraftarlar, yıldız oyuncuyu çok etkilemişti. Ancak genç yıldız, geçtiğimiz günlerde kendi basketbol kampının açılışında verdiği demeçte gitmeyi kafasına koymuş gibi gözüküyor.

Fenerbahçeli taraftarların Bogdanovic için hazırladığı video klibi izlemek için buraya tıklayınız.

Bogdanovic’in geçtiğimiz günlerde takımdaki geleceği hakkında ki açıklamasının tamamını okumak için buraya tıklayınız.

Related posts

NBA’de taraftar kavgası!

Orçun Yıldırım

Milli Takımı’mız Tokyo’da Altıncı Oldu

Selahattin Demirel

Daçka İşi Zora Soktu

Ruhi Ünal

Leave a Comment