Diğer

Tyson Fury ve eşi Paris, dövüşten önce Dillian Whyte hakkında aynı gözlemi yaptı

Whyte karşısında rahat altıncı rauntta nakavt galibiyetinden önce Fury ve karısı, rakibinin Wembley Stadyumu’na girişini izliyorlardı ve onun eğilimi hakkında aynı şeyi yaptılar.

Tyson Fury ve eşi Paris, Dillian Whyte’ın Nisan ayındaki ilk dünya şampiyonluğu maçı öncesinde gergin göründüğünü hissettiler .

Jamaika doğumlu Londralı ağır sıklet, WBC’nin zorunlu rakibi olarak yerini yıllar önce kazanmış ve geçen yıl Cebelitarık’taki Alexander Povetkin’den geri almıştı. Ancak, şampiyon onu sağ bir aparkatla durdurmadan önce, Fury tarafından altı rauntta kolayca ele geçirildi.

Whyte o zamandan beri durmayı protesto etti ve yere çarpmadan önce itildiğini ve bunun da başının arkasına daha fazla zarar vermesine neden olduğunu söyledi. Ve Fury’nin kural ihlali sonucunda kendisine standart 10 sayısından daha fazlasının verilmesi gerektiğini düşünüyor.

Ancak etkinlik başlamadan önce Fury, yalnızca en büyük dövüşüne değil, tüm zamanların en önemli İngiliz boks maçlarından birine hazırlanırken rakibinin endişeli göründüğünü hissetti. BT Sport Boxing tarafından ‘Filtresiz’ belgeselleri için çekilen görüntülerde , çift kuliste Whyte hakkındaki karşılıklı hislerini dile getiriyor.

Tyson’ın eklemeden önce Paris’in kameradan “Gergin görünüyor,” dediği duyuluyor: “Gergin görünüyor, tam da bunu düşünüyordum, büyük boks maçına hoş geldiniz, lapa!”

Diğer görüntülerde, Whyte kampındaki bu gerginlik duygusu ile Fury’nin genel olarak rahat doğası arasındaki fark, halka yürüyüşünden sadece birkaç saniye önce görülebilir. Wembley kalabalığına yürüyüşü için bir promosyon paketi yayınlanırken, şampiyon tünelde ekibiyle birlikte Don McLean’in American Pie’sine şarkı söylerken görülüyor.

Fury şimdi bokstan emekli oldu, ancak WBC dünya şampiyonluğunun durumu hakkında henüz bir karar verilmedi. Whyte’ı yeni yendikten sonra, 23 Temmuz’da Anthony Joshua ve Oleksandr Usyk diğer kemerler için savaşırken, bir yıl daha zorunlu bir rakiple karşı karşıya kalmayacaktı.

Fury’nin emeklilik duyurusunun sadece bir palavra olduğu ve tartışmasız altın için savaşmak için ringe döneceğine dair genel bir his var . Ancak İngiliz, gerçek olduğu konusunda ısrar ediyor ve yalnızca 2016 ve 2018 arasında kilo aldığında zihinsel sağlık sorunları yaşadıktan sonra formda kalmak için eğitim alıyor.

Tyson Fury, Dillian Whyte’ın Wembley’e gelişini izliyor

Tyson Fury’nin Oleksandr Usyk ile Anthony Joshua’nın galibiyle dövüştüğünü görmek ister misiniz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin !

Fury, 2015’te Wladimir Klitschko’dan kazandığı birleşik WBA, WBO ve IBF kemerlerini asla kaybetmedi ve Wilder’dan WBC unvanını kazanmadan önce, genellikle ‘ilk şampiyon’ olarak terfi etti. Ring dışındaki sorunlar nedeniyle tüm unvanlar ondan alındığında, Joshua iki kez birleşik şampiyon oldu, ayrı vesilelerle Andy Ruiz Jr ve daha sonra Usyk’e yenildi.

Kendi organizatörü Bob Arum da, Usyk ve Joshua’nın rövanşının sonucunun onu geri dönüş yapmaya yönlendirebileceğini söyleyerek, eldivenleri kapatma kararında bir U dönüşü yapabileceğini düşünüyor. Fight Hype’a verdiği demeçte , ” Bence Tyson Fury , Anthony Joshua mücadelesinin Oleksandr Usyk ile nasıl sonuçlanacağını görmek için bekleyecek ” dedi.

“Sonra devam etmek isteyip istemediğine karar verecek. Usyk ve Joshua’nın galibiyle savaşmaktan başka, Fury’yi gerçekten ilgilendiren bir şey yok.”

Related posts

Green: “Şampiyonluk için savaşmayı dört gözle bekliyorum!”

Orçun Yıldırım

Stefanos Dedas mucizesi ligimize renk katmaya devam ediyor

Orçun Yıldırım

Auguste’a göre Galatasaray, bu yıl daha farklı bir sezon geçirecek

Orçun Yıldırım

Leave a Comment