Diğer

Tyson Fury Deontay Wilder 3. boks maçı kim kazandı? Fury Wilder boks maçı özetini ve önemli anlarını izle

Tyson Fury Deontay Wilder 3. boks maçı kim kazandı? Fury Wilder boks maçı özetini ve önemli anlarını izle özet. Tyson Fury Deontay Wilder 3. boks maçı şifresiz canlı izle donmadan HD S Sport Plus jestyayın justin tv taraftarium24 kaçak selçuk sports seyret. WBC ve çizgisel ağır siklet şampiyonaları, Cumartesi gecesi şampiyon Tyson Fury’nin kemerleri Deontay Wilder’a karşı çizgiye koyduğunda çizgide. İkisi arasında uzun zamandır beklenen üçüncü dövüş, Las Vegas’taki T-Mobile Arena’da izle ve öde üzerinden gerçekleşir.

İki adam ilk karşılaşmalarında berabere kaldılar ve Fury iki kez yere yığılmanın yanı sıra kavgaya büyük ölçüde hakim oldu. Rövanşta, Fury yine hakim oldu ve bu sefer yedinci rauntta bir mola verdi. Wilder, rövanşın sonucunu meşru kabul etmeyi reddetti ve Fury’nin üçlemedeki boyut avantajını denemek ve dengelemek için toparlandı.

Tyson Fury Deontay Wilder 3. boks maçı şifresiz canlı izle

PPV düzeyinde, alt kartlar ve ön hazırlıklar bundan daha iyi olamaz. Ağır maçlar, PPV listesinin geri kalanını, ön elemelere dağılmış büyük isimlerle dolduruyor. Ortak uzun metrajlı maç, Frank Sanchez’in Efe Ajagba’yı ele geçirmesiyle şampiyonluk seviyesine yaklaşan bir çift yükselen umut görüyor. Küba doğumlu Sanchez, 18 dövüşte 13 nakavtla yenilmezlik rekoruna sahip. Ajagba ise ringe çıktığı 15 maçta 12 nakavtla mağlup olmadı. Bu açıkça, her iki dövüşçü için de gelişen kariyerlerinde en büyük adım olacak.

Öne çıkan bir maçta Adam Kownacki ve Robert Helenius arasındaki rövanştan daha büyük olamaz. Kowancki, Mart 2020’de – pandeminin başlangıcından hemen önce – veteran Helenius’un memleketi hayranlarının önünde onu durdurduğu şok edici bir nakavt kaybının ardından intikam arıyor.

Fury Wilder boks maçı özetini ve önemli anlarını izle

10 Ekim Pazar günü TSİ 04.00’te başlayacak karşılaşma S Sport Plus ekranlarından canlı yayınlanacak. İki boksör, ilk olarak 2 Aralık 2018’de karşılaşmış ve mücadele berabere sonuçlanmıştı. Yılın en çok beklenen boks dövüşlerinden biri, bu gece Tyson Fury’nin, üçleme dövüşlerinin heyecan verici bir sonucu olacağı kesin olan Deontay Wilder ile karşı karşıya gelmesiyle gerçekleşiyor. “Bir Kez ve Herkes İçin” olarak faturalandırılan Fury vs. Wilder III, Fury’nin Covid-19 için pozitif test ettiği orijinal Temmuz dövüş tarihinin ertelenmesinden üç ay sonra geldi. Şimdi, her iki dövüşçü de sağlıklı ve aç ve ringdeki nihai şampiyon olarak iddialarını ortaya koymaya hazır.

Jared Anderson vs Vladimir Tereshkin

1. Tur: Anderson, aksiyonu baş ve gövdeye vurarak açar. Tereshkin eğilip cesede inmek istiyor. Tereshkin cesede giderken üstten sağ Anderson için topraklar. Anderson temiz bir 1-2 ile golü atıyor. Her iki adam için de iyi yumruk değişimi. Anderson eldivenleri yüksekte tutuyor ve sayıyor. Birini vücuduna sokar. Anderson’ın kancasını kontrol edin. Hızını artırıyor ve Tereshkin’i ıskalıyor. Tereshkin cesede hızlı bir şekilde yaklaşıyor, diye cevap veriyor Anderson ve şimdi orta bölümü sokuyor.

MMA Fighting raundu 10-9 kazanıyor, Anderson.

2. Tur: Anderson şu anda menzilin tam kontrolüne sahip. Tereshkin devreye giriyor ve birkaç sol eli emiyor. Anderson ortayı tutuyor, Tereshkin’i 1-2 ile kırıyor. Tereshkin, Anderson’ı iplere karşı zorbalık etmeye çalışır ama hiçbir şey yapamaz. Tereshkin, üstte sağlam bir tezgah bıraktı. Anderson sağ elini atıyor. Bu yumruk hala Tereshkin’e sorun çıkarıyor. Tereshkin kavgayı alt üst etmeye çalışıyor. Anderson bir yumrukta ikiye katlanıyor ama vahşi bir sağdan esiyor. Anderson cesedi patlatıyor ve Tereshkin köşeye sıkışıyor. Hakem Kenny Bayless oyuna girmeye hazır. Tereshkin, Anderson’ın saldırısına iyi tepki vermiyor ve duraklama var.

Resmi sonuç: Jared Anderson def. Vladimir Tereshkin ikinci tur TKO aracılığıyla (2:51)

Robert Helenius, Adam Kownacki’ye karşı

1. Tur: Kownacki vücuda doğru gidiyor. Helenius kafayı hedef alıyor. Kownacki eldivenleri kaldırır ve mesafeyi korumaya çalışır. Kownacki, daha uzun Helenius’un vücudunda çalışmaya devam ediyor. Helenius iğneyi araştırıyor. Kownacki vücuda iyi bir tane indirir. Helenius üstte düz yumruklarla meşgul. Kownacki sağ eline geçiyor. Helenius, Kownacki’yi iplere savuruyor ve bazı önemli şutlar yüklüyor. Helenius’tan etkileyici güç vuruşu.

MMA Fighting, Helenius’u 10-9’luk skorla geçti.

2. Tur: Kownacki bir vücut vuruşu yer. Vücuduna bir telaşla açılıyor, ancak Helenius’un kafa vuruşları onu uzak tutuyor. Kownacki sert bir kancayı indiriyor. Kownacki, eldivenleri yukarıda, başı aşağıdayken içeri giriyor. Helenius iplere yapıştı. Helenius hamlesini tekrar yapıyor. Kownacki başka bir vücut vuruşu yapar. Sol gözü çok kötü şişiyor.

MMA Fighting, Helenius’u 10-9’luk skorla geçti. Genel olarak, 20-18 Helenius.

3. Tur: Kownacki bir açılış kancasını engeller. Helenius onu aparkatla kıstırırken hasar almadan içeri girmekte zorlanıyor. Kownacki Helenius’a sağ burundan vuruyor. Kownacki, Helenius’u tekrar iplere çekiyor. O kovalıyor. Temiz bir yumrukla Kownacki. Helenius şimdi iğneyle. Helenius için turun sonunda büyük 1-2. Üçüncü devrenin bitiminden hemen önce Kownacki’nin düşük vuruşu ve Helenius bundan memnun değil. Tekrarda, Kownacki kemerin altından birkaç atış yapmış gibi görünüyor. Puan alınmadı.

MMA Fighting, Helenius’u 10-9’luk skorla geçti. Genel olarak, 30-27 Helenius.

4. Tur: Kownacki dördüncü turda agresif davranıyor ama yumruklardan kaçmıyor. Kownacki için vücuda bir sürü küçük atış. Helenius kafa vuruşlarını zamanlıyor. Kownacki şimdi zirvede. Bir üçlü jab, Helenius’un peşine düşer. Helenius tarafından üst kesim. Kownacki ileriye doğru yürürken Helenius, Kownacki’yi tekrar tekrar etiketliyor. Helenius, baskıyı dışarı atmaktan ve düz haklarla takip etmekten memnun. Bu 12 dakika boyunca tek yönlü trafik.

MMA Fighting, Helenius’u 10-9’luk skorla geçti. Genel olarak, 40-36 Helenius.

5. Raunt: Helenius hemen iğneye geri döndü. İlerleyen Kownacki’yi ayırıyor. Kownacki’den bir başka alçak atış ve bu bir nokta olacak. Helenius vuruyor ve Kownacki’yi kaçırıyor. Kownacki evden kaçan bir şut arıyor. Helenius onu dövüyor, bu giderek çirkinleşiyor. Helenius bir aparkatla bitirmek istiyor. Sert bir sağ iniyor ve Kownacki şimdi geri çekiliyor. Helenius yuvarlak iniş bombalarını bitirir.

MMA Fighting, Helenius’u 10-8 yendi. Genel olarak, 50-44 Helenius.

6. Raunt: Doktor, raundlar arasında Kownacki’nin gözüne iyice baktı ama bu devam edecek. Helenius yumruk atıyor ve iniyor. Kownacki bu yumruklardan hiçbirini görmüyor. Helenius vücuda yüksek sesle bir tane indirir. Helenius’un elleri düşük, Kownacki’nin sunduğu hiçbir şey için endişelenmiyor. Helenius bir kafa-vücut kombinasyonuyla, ardından vücuda iki tane daha. Kownacki sonunda geri atmaya başladı, ancak bir düşük vuruş daha yaptı ve hakem Celestino Ruiz yeterince gördü. Ruiz, Kownacki’yi diskalifiye ediyor.

Resmi sonuç: Robert Helenius def. Adam Kownacki altıncı tur TKO aracılığıyla (2:38)

Efe Ajagba vs Frank Sanchez

1. Tur: Ajagba ringin ortasını alıyor. Sanchez, vuruşuyla mesafeyi kontrol etmek istiyor. Şu ana kadar gol atacak pek bir şey yok. Ajagba vahşi doğada hamle yapıyor ve Sanchez neredeyse büyük bir yumruk atıyor. Ajagba, Sanchez’i indiriyor. Vücut Ajagba tarafından vuruldu, ancak Sanchez’den bir karşı kanca alıyor. Sanchez, Ajagba’nın yumruklarını savuşturmak için eldivenleri havaya kaldırıyor.

MMA Fighting, Sanchez raundunu 10-9’a çıkarıyor.

2. Tur: Ajagba için hızlı sağ iniş. Ajagba ilerlerken Sanchez düz bir sağla karşılık veriyor. Sanchez birkaç yumruk atıyor. Ajagba’dan Jab. Sanchez sırtı iplere, Ajagba’yı öne çıkmaya davet ediyor. Ajagba vücuda. Sanchez sağ kanattan giriyor. Sanchez, Ajagba’yı baskıdan uzak tutmak için çalışıyor. Sanchez daire çiziyor ve bir Ajagba kombosundan kaçınıyor. Eylem iki boyunca hafif kalır.

MMA Fighting, Sanchez raundunu 10-9’a çıkarıyor. Genel olarak, 20-18 Sanchez.

3. Tur: Sanchez sağa doğru bakıyor. Ajagba vücudu dürtüyor. Jab, Sanchez’e gidiyor. Jab’ı ikiye katlıyor ve Ajagba’ya temiz bir iniş yapmayı kıl payı kaçırıyor. Ajagba golü atıyor. Çenede Sanchez’in sağ elindeki büyük kontra. Sanchez bir sol kroşe ve ardından bir jab ile. Sanchez beladan dönüyor. Sanchez’den Crips jab.

MMA Fighting, Sanchez raundunu 10-9’a çıkarıyor. Genel olarak, 30-27 Sanchez.

4. Tur: Sanchez, vuruşuyla menzili kontrol ediyor. Savunması keskindi. Ajagba gücünü ayarlamakta zorlanıyor. Sanchez’in sağ kroşesini büküyor. Ajagba vücuda girme konusunda biraz başarılı oldu, ancak önemli bir şey bağlı değil. Sanchez için düğmedeki sol kroşe. Ajagba, vücudunda birkaç yırtık var.

MMA Fighting, Sanchez raundunu 10-9’a çıkarıyor. Genel olarak, 40-36 Sanchez.

5. Raunt: Ajagba, Kübalı atlet aradan çekilirken Sanchez’i iplerde tutamıyor. Sahtekarlık yapıyorlar ve yumruklarını kısa tutuyorlar, ikisi de hata yapma riskini göze almıyor. Sanchez’den güzel bir vuruş. Ve Ajagba ilerledikçe bir tane daha. Sanchez, Ajagba’nın hamlesinin kenarında kalıyor. Sanchez için karşı sol kroşe.

MMA Fighting, Sanchez raundunu 10-9’a çıkarıyor. Genel olarak, 50-45 Sanchez.

6. Tur: Ajagba vücuda bir yumruk atıyor. Başka bir yumruk, Sanchez’i hızlı bir düzlük için açıyor. Sol eller Sanchez’e gidiyor. Sanchez sağa kaçıyor ve bir kontra sağ tarafa vuruyor. Ajagba için sağdan goller. Huzursuz büyüyen kalabalık. Ajagba bir yumruk indir. Ajagba’nın bir çift hakkı daha var. Sanchez’den vahşi yumruk ve bir kayma var.

Tekrarda, Ajagba bir yumruk indirdikten sonra Sanchez’in eldivenleri mindere dokunmuş gibi görünüyordu. Yere sermek?

MMA Fighting, Ajagba’da 10-9’luk skoru elde etti. Genel olarak, 59-55 Sanchez.

7. Raunt: Yayından alınan bilgilere göre, 6. Raunt’un kapanış sekansı nakavt olmadı. Ajagba birkaç ağır yumruktan kaçınıyor, ancak Sanchez bu değişim sırasında bir yumrukla gol atıyor. Sanchez’in iğnesi bağlanır. Ajagba aşırı uzanıyor ve sağ aparkatı yiyor. Sanchez bir yumruk düellosunu kazanır. Sanchez Ajagba’yı sağ kanatla sallıyor, Ajagba dizine çöküyor ve hakem hareketi durduramadan bir sert yumruk daha yiyor. Yaklaşık 15 saniye kala iyileşti. Sanchez için büyük raund.

MMA Fighting, Sanchez’i 10-8 yendi. Genel olarak, 69-63 Sanchez.

8. Raunt : Ajagba acil bir şekilde savaşıyor, ancak sağ kroşe ve sol aparkata giriyor. Ajagba, Sanchez’i kesmek için çalışıyor, ancak Sanchez dansı yönetiyor. Ajagba, birkaç yumrukla. Sekizinci çeyreğin son dakikasında sayıya az kaldı.

MMA Fighting, Sanchez raundunu 10-9’a çıkarıyor. Genel olarak, 79-72 Sanchez.

9. Tur: Ajagba vücudu hedefler. Sanchez, Ajagba’nın hamlesinin geçmesine izin vermiyor. Sanchez ona bir çift yumruk atıyor. Sanchez’in sağ eli Ajagba’yı destekliyor. Sanchez’den Jab. Sanchez bir döngü hakkı ile ıskalıyor ve Ajagba’dan bir sayı alıyor. Ajagba, Sanchez’in iplere yaslandığı bir sağ buluyor. Bu, dövüşün en iyi atışlarından biriydi.

MMA Fighting, Sanchez raundunu 10-9’a çıkarıyor. Genel olarak, 89-81 Sanchez.

10. Tur: Ajagba topraklarından sağ taraf. Ajagba sol kroşeye vuruyor. Sanchez, Ajagba’yı kaçırıyor ve sağ elini vuruyor. Ajagba vücuda geri döndü. Sanchez’in sağ tarafında bir fazlalık var. Ajagba büyük hakkı için bir yuva bulamıyor. Sanchez’den karşı vuruş. Sanchez, eylemi bitirmek için bir yumrukla.

MMA Fighting, Sanchez raundunu 10-9’a çıkarıyor. Genel olarak, 99-90 Sanchez.

Tyson Fury Deontay Wilder 3. maçı ne zaman hangi kanalda, saat kaçta?

Deontay Wilder ile Tyson Fury arasında WBC ağır sıklet kemeri için oynanacak mücadele, 10 Ekim Pazar günü TSİ 04.00’te başlayacak. Karşılaşma S Sport Plus ekranlarından canlı yayınlanacak.

Related posts

Galatasaray ve Fenerbahçe’den TV Yayını Açıklaması

Selahattin Demirel

‘Bir Şampiyon Gibi Oynadık’

Selahattin Demirel

Erdem Can: “Obradovic’in eşi benzeri yok.”

Orçun Yıldırım

Leave a Comment