Diğer

Trabzonspor Basketbol Yaz Okulu Sona Erdi

Trabzonspor’dan yapılan açıklamaya göre Trabzonspor bünyesinde gerçekleştirilen Basketbol Yaz Okulu faaliyetleri bugün düzenlenen sertifika töreni ile sona erdi.

Basketbol yaz okullarında basketbol konusunda kendini yetiştirip geliştirmek isteyenlere büyük imkanlar sunulabiliyor. Onlardan biri de Trabzonspor’un Basketbol Yaz Okulu’ydu.

Trabzonspor Basketbol Yaz Okulu’nda tamamlanan eğitimin sonrasında katılımcılara sertifikaları verilerek eğitim tamamlanmış oldu. Trabzonspor Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı törenin ayrıntıları haberimizde…

Trabzonspor Yaz Okulu 1 Yıl Aradan Sonra Tekrar Faaliyette

Hayri Gür Spor Salonu’nda düzenlenen törene Trabzonspor Başkan Yardımcısı Emin Kahraman, Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Hayırlıoğlu ve Genel Sekreter Yardımcısı Kemal Ertürk katıldı.

Amatör Branşlardan Sorumlu yönetim kurulu üyemiz Yusuf Hayırlıoğlu konuşmasında, basketbol yaz okuluna gösterdikleri ilgiden ötürü tüm sporculara ve ailelerine teşekkür ederek salgından ötürü geçen yıl ara vermek zorunda kaldıkları basketbol okulu faaliyetlerini bu yıl yeniden başlatmanın büyük mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Yaz Okulu Eğitimi Geleceğe Yatırım

Trabzonspor Kulübü olarak futbol dışında kalan branşlara da büyük önem verdiklerini söyleyen Hayırlıoğlu, boksta Busenaz Sürmeneli ve masa tenisinde Abdullah Öztürk ile Trabzonspor’un 2 olimpiyat şampiyonu çıkarmanın mutluluk ve gururunu yaşadığını vurguladı.

Basketbol yaz okulu kapsamında çocuklara önemli bir eğitim verildiğini belirten Hayırlıoğlu, bu eğitimin aynı zamanda geleceğe yatırım olarak büyük önem taşıdığını söyledi.

Tören, Trabzonspor Yönetim Kurulu’nun sporculara sertifikalarını dağıtması ile sona erdi.

Related posts

Bodycam görüntüleri NBA’den Jaxson Hayes’in zorla tutuklandığını gösteriyor

ersin

Bobby Dixon’ın Hayatı Kitap Oluyor

Ruhi Ünal

Fenerbahçe Beko Sezonun İlk Maçında 65-75 Yendi

Selahattin Demirel

Leave a Comment