Tony Parker Spurs
Diğer

Tony Parker 3 Yıl Daha Oynamak İstiyor

TONY PARKER’IN BIRAKMAYA NİYETİ YOK

San Antonio Spurs’ün efsane isimlerinden biri olan yıldız oyuncu Tony Parker geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Tony Parker ; “Umarım Spurs bana son bir kontrat daha teklif eder. Sözleşmemin sonuna geldim ve kariyerimde ilk defa serbest oyuncu olacağım. Daha önce dile getirmiştim tekrar söylüyorum 3 yıl daha Spurs’te oynayıp bu takım ile 20 sezonumu tamamlamak istiyorum. Sahada iyi performans göstermeye devam etmek istiyorum. Mental olarak geçirdiğim ağır sakatlıktan geri dönmek için çok güçlü olmak zorundasınız. İnsanların sakatlandığım maçın son maçım olduğunu ve geri dönemeyeceğimi düşünmelerini istemiyorum. Çünkü kafamda geri dönmekten başka hiçbirşey yok…” dedi.

Tony Parker, San Antonio Spurs’ün Houston Rockets’a karşı oynadığı NBA Playoff yarı finalleri serisinde 2.maçta ağır bir sakatlık yaşamıştı. Parker sol üst bacağındaki kuadriceps kasını yırtmıştı. Ağır bir ameliyat geçiren tecrübeli yıldızın önümüzdeki Ocak ayında sahalara geri dönmesi bekleniyor.

35 yaşındaki Tony Parker 2002’den beri formasını giydiği San Antonio Spurs ile 2003, 2005, 2007, ve 2014 yıllarında 4 NBA Şampiyonluğu kazandı.

Related posts

Fenerbahçe KBL’de İlk Maçı Kazandı

Site varsayılanı

Stephen Curry Finallere Hazır

Ruhi Ünal

Cleveland Cavaliers bir türlü toparlanamıyor

Orçun Yıldırım

Leave a Comment