Tilbe Fenerbahçe'de
Diğer

Tilbe Şenyürek Fenerbahçe’de

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, BOTAŞ Spor Kulübü’nden Milli Basketbolcu, 1 metre 88 boyundaki genç Pivot Tilbe Şenyürek’i renklerine bağladı. 

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, anlaşma sağlanan Tilbe Şenyürek ile kadrosunu güçlendirerek yeni sezonda da oldukça iddialı bir kadro kurmayı planlıyor.

Tilbe Şenyürek Fenerbahçe’ye transferinin ardından kulübün resmi sitesine verdiği demeçte ;

“Fenerbahçe çok büyük bir camia ve her sporcu burada oynamayı ister. Burada olduğum için çok heyecanlıyım. Bir an önce sezonun başlamasını istiyorum. Bu forma altında kupalar kazanıp, şampiyonluklar yaşamak istiyorum. Başarılı olmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Transfer sürecim sona erdikten sonra da Fenerbahçe taraftarından çok güzel sözler duydum ve bunun için de heyecanlıyım. Fenerbahçe Ailesi, çok büyük. Taraftarıyla, oyuncularıyla, yönetimiyle… her şeyiyle büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. Bu büyük camia için elimden geleni yapacağım. Takımdaki herkesi de tanıyorum, Milli takımlarda beraberiz. Bu anlamda bir uyum sorunu yaşayacağımı da düşünmüyorum. İyi bir takım olacağımızı düşünüyorum. Bu uyumun da bize başarıyı getireceğine inanıyorum.” dedi.

Öte yandan genç oyuncu kişisel Twitter hesabından da kendisine destekte bulunanlara teşekkür etti.

https://twitter.com/tilbesenyurek/status/884135688404422656

Related posts

Fultz masalının sonunda takas var

Orçun Yıldırım

Paul George Oklahoma City Thunder’da !

Ruhi Ünal

Harden imkansızları oynamaya devam ediyor

Orçun Yıldırım

Leave a Comment