Diğer

TBF Uluslararası Basketbol Yönetici Semineri Yapıldı

Türkiye Basketbol Federasyonu, TBF Yönetici Eğitim Programı içinde düzenlenen Uluslararası Basketbol Yönetici Semineri’nin tamamlandığını duyurdu.

4-5 Eylül tarihleri arasında yapılan seminer içinde önemli sunumlar gerçekleştirildi. Seminer bünyesinde işlenen konular ve katılımcılar merak konusu oldu. İşte Uluslararası Basketbol Yönetici Semineri ayrıntıları…

Seminerde Salgın Tedbirleri

TBF’nin açıklamasına göre TBF Akademi Uzaktan Eğitim Platformu üzerinden çevrimiçi olarak yapılan seminerde Maurizio Gherardini basketbol ekip yönetimi, Paulius Motiejunas spor organizasyonları gelir yaratma modelleri, Tolga Öngören Türk basketbol kulüplerinde yönetim modelleri ve uygulama örnekleri konularını öne çıkardı.

Seminerde Bryan Strauss NBA şampiyonunun saha içi kimliği ile stratejik değer oluşturma, Geoff Wilson stratejik planlama, kulüpler için sponsorluk modeli oluşturma planlama ve taraftar etkileşim örnekleri, Alper Yılmaz ise basketbol kulüplerinde strateji uygulama konularının sunumunu yaptı.

Seminere; yöneticiler, iletişim ve pazarlama uzmanları, antrenör ve sporcular katılım sağladı.

TBF’nin liderliğinde Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA) ile iş birliği halinde yapılan seminer, salgın ortamının şartları dikkate alınarak çevrimiçi olarak Türkçe ve İngilizce dillerinde yapıldı.

Related posts

Embiid atıyor, Sixers kazanmaya devam ediyor

Orçun Yıldırım

Dusko Tosic: “Fenerbahçeli basketbolcularla vakit geçiriyorum”

Ruhi Ünal

Yüksek tansiyonlu maçta Sixers, Clippers’a şans tanımadı

Orçun Yıldırım

Leave a Comment