nba finals warriors curry
Diğer

Stephen Curry Finallere Hazır

CURRY GEÇEN SENEKİ ŞAMPİYONLUK ŞUTUNU DEĞERLENDİRDİ

Bitime 53 saniye kala Cavaliers’ı üç sayı öne geçiren o şut değerlendiren Curry; ” Bu, Kyrie’nin üzerinde çalıştığı bir şut. Ben de orada buna birinci elden tanık oldum. Faul yapmamaya çalıştım. Önünde kalmayı başardım ve şutunu zorlaştırmak için elimden geleni yaptım ama çılgınca bir şut soktu. Bunun hakkını vermek gerekiyor. Ancak aynı şutu bugün yine aynı şekilde savunurdum. Elimden geleni yaptımO anı unutamıyorum.

kyrie finals shot ile ilgili görsel sonucu

İnsanlar farketsin veya etmesin, konuşmak istesin veya istemesin, övmek istesin veya istemesin. Sezon başından bu yana iyi oynadığımı düşünüyorum. Şimdi de bu performansını devam ettirmek istiyorum. Umarım önümüzdeki üç hafta bunu başarırım.” dedi. Bir yanlış anlaşılma var. Geçen seneki finalde iyi oynamadım. Son iki yılın çoğu zamanında oynadığım oyundan ötürü çok gururluyum. Kendimden emin ve agresif şekilde oyunumu oynuyorum. Kendime yapabileceğim en büyük eleştirim ise kendimden emin olmak.” dedi.

Warriors’un yıldızlarından Stephen Curry bu sezon Playoff’larda 28.6 sayı 5.6 asist 1.9 top çalma ve 3.3 top kaybı ile mücade ediyor.

 

2017 NBA Finalleri haberimiz: NBA Finalleri

Related posts

Raymar Morgan Yeniden Pınar Karşıyaka’da

ersin

O bir katil: 50 sayı, 11 asist, 10 ribaunt…

Orçun Yıldırım

Pau Gasol basketbolu bıraktığını açıkladı

ersin

Leave a Comment