fenerbahçe yunan guard
Diğer

Sloukas Fenerbahçe’den Ayrılıyor Mu?

YUNAN GUARD AYRILIK SİNYALİ VERDİ

Fenerbahçe ile THY 2017 Euroleague Şampiyonluğu yaşayan tecrübeli Yunan oyun kurucu Kostas Sloukas, adının anıldığı Panathinaikos için yeşil ışık yaktı. Kostas Sloukas Yunanistan’da Ta Nea gazetesine şampiyonluk, kariyer planları ve bir çok şeye dair özel bir röportaj verdi.

Sloukas ; “Takımımdan ve taraftarlardan çokça saygı gördüm. Çarşamba günü Ülker Sports Arena’da Yunanistan bayrakları ve alkışlarla karşılandım. Bana destek verdiler ve beni bağırlarına bastılar. Sakat olduğum dönemde aldığım mesajlar bana güç verdi ve bunu unutamam. Bu arada bir şeyi de açığa kavuşturmak istiyorum zira bazı insanlar beni kupa seremonisine Yunan bayrağıyla çıkmadığım için eleştirdi: Çıkmadım çünkü hayatta kimseyi kışkırtmamayı öğrendim. Taraftarların bu yönde hissetmesini ve o anda Fenerbahçe’nin başarısı dışındaki bir şeyle meşgul olmalarını istemedim.

Öncelikle Fenerbahçe ve Koç Obradovic ile konuşacağım. Bir profesyonel olduğum düşünülürse, yapmak gerektiği durumlarda diğer teklifleri düşünmek mantıklı. Seçimleriniz nerede olacağınızı belirler. Panathinaikos örneğini özel olarak düşünürsek de bu doğru. Kolay bir karar değil ancak şu sırrı vermek istiyorum: Fenerbahçe formasıyla Barış ve Dostluk Spor Salonu’na gittiğimde olumsuz ve soğuk bir tepki aldım. Bu beni yaraladı! Altı yıl boyunca beni desteklediniz ve Olympiakos bana çok şey verdi; bunu biliyorum ancak ben de kulübe kendimi verdim. Aptal değilim. Bu soğuk karşılamadan ötürü kırgınım.” dedi.

Related posts

Fenerbahçe’nin başarı formülü

Emirhan Güzel

Kevin Garnett’a göre Davis, Pelicans’tan bir an önce ayrılmak zorunda

Orçun Yıldırım

Fener’in pelerinsiz kahramanı: Sinan Güler!

Leave a Comment