Shved Ruslar’ı Korkuttu

2017 Eurobasket’te milli takımımız ile birlikte D grubunda bulunan Rusya Federasyonu’nda Alexey Sheved korkusu yaşanıyor.

Hazırlık aşamalarında bileğinden sakatlanan Sheved, hazırlık döneminin sonlarını kaçıracak gibi duruyor. Hazırlık kampı çerçevesinde Kazan’a giden Ruslar, 4 Rusya ve 1 Euroleague şampiyonluğu olan, 2012 Yaz Olimpiyatlarında ve Eurbasket 2011’de Rus milli takımı ile bronz madalya kazanmış ve 3 sezon boyunca NBA tecrübesi yaşamış olan Alexey Ruslar için çok şey ifade ediyordu. Rus milli takımının en önemli oyuncularından biri olması sebebiyle Kazan’a götürülmeyince tüm Rus taraftarlarında bir korku yarattı.

Bu konu ile alakalı olarak açıklamalarda bulunan Rus milli takımının antrenörü Sergei Bazarevich, ‘Umarım Shved yakın zamanda iyileşir ve bu sakatlık onun Eurobasket’te oynamasının önüne geçmesini engellemez. Şu anda bileğindeki sakatlık çok ciddi gözükmüyor’ dedi.

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kobe Sahalara Geri Mi Dönüyor?

Basketbolu takip eden ve seven herkesin bu sporla ilgili en büyük hayallerinden biri Kobe'nin sahalara geri dönmesidir. Emeklilik turu ile...

Kapat