Diğer

Polonara: “Fenerbahçe taraftarı şaşırttı!”

Fenerbahçe Beko’nun yeni transferi İtalyan basketbolcu Achille Polonara, Fenerbahçe’nin Avrupa’nın en iyi takımlarından biri olduğunu söyledi.

Fenerbahçe Beko’nun yeni transferi İtalyan forvet Achille Polonara hem transfer süreci hem de yeni takımı ile ilgili önemli bilgiler paylaştı. Taraftarın karşısına çıkacağı için heyecanlı olduğunu belirten Polonara Başantrenör Aleksandar Djordjevic ile ilgili de yorum yaptı.

FB TV’ye konuşan İtalyan basketbolcu, Fenerbahçe ailesine mensup olmaktan dolayı büyük gurur duyduğunu belirterek Fenerbahçe Beko’nun, Avrupa’nın en iyi takımlarından biri olduğunu söyledi. İtalyan oyuncu Fenerbahçe taraftarının önünde parkeye çıkacak olmaktan ötürü büyük bir heyecan taşıdığını da vurguladı.

Eski Oyuncularla Görüştü mü?

Polonara, transfer süreci devam ederken daha önce Fenerbahçe kadrosunda yer alan Gigi Datome ve Nicolo Melli ile görüşmede bulunup bulunmadığı ile ilgili soruya ise takımla anlaşma imzalamadan önce çok fazla konuşmadığını, Fenerbahçe’den gelen teklifin kendisi için öncelik taşıdığını belirtti.

Fenerbahçe Beko’nun, kendisine ulaşmasının ardından menajeri ile diğer opsiyonlara çok gerek olmadığı konusunda karar aldıklarını belirten Polonara, Fenerbahçe’de önceden görev almış isimlerle imza sonrasında konuştuğunu söyledi.

Konuştuğu eski oyuncuların şehir ve organizasyonla ilgili çok olumlu ifadelerde bulunduğunu belirten İtalyan oyuncu bir tavsiye ve yardım ihtiyacı olduğunda desteğe hazır olduklarını söylediklerini aktardı.

Taraftarın İlgisi Şaşırttı

Fenerbahçe taraftarının kendisine sosyal medya üzerinden gösterdiği ilgi karşısında şaşırdığını ifade eden Polonara, bu durumdan mutlu olduğunu söyleyerek Fenerbahçe Beko taraftarlarına teşekkür etti.

Başantrenör Aleksandar Djordjevic’in yüksek bir basketbol IQ’su bulunduğunu belirten Polonara, Djordjevic’in, oyuncuları ile konuşmayı, paylaşmayı ve tavsiyeler vermeyi sevdiğini söyledi. İtalyan oyuncu, Başantrenörün, takımı nasıl yöneteceğini gayet iyi bildiğini ve geçtiğimiz sezon yönettiği takımını şampiyon yapması başarısına da değindi.

Related posts

Pınar Karşıyaka’nın FIBA Europe Cup’taki rakibi belli oldu

Orçun Yıldırım

Draymond Green Durmak Bilmiyor

Ruhi Ünal

Blazers, Jeremy Lin’i kadrosuna kattı

Orçun Yıldırım

Leave a Comment