Diğer

Pınar Karşıyaka’dan 2 Eski Oyuncusuna Teklif

Pınar Karşıyaka transfer çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Dün Tony Taylor’ın sözleşmesini 1+1 yıl şeklinde uzatan Karşıyaka’da bugün kulislerde eski iki basketbolcusunun adı geçmeye başladı.

İlk olarak kulislerde geçen isim eski Pınar Karşıyakalı Kenny Gabriel oldu. Ülkemizde uzun yıllar forma giyen tecrübeli forvet,ülkemizde yapılan All-Star Smaç yarışmasını da 2 kez kazanmıştı. Son olarak Türk Telekom’da forma giyen tecrübeli isim 8,8 sayı,5.67 ribaunt ve 1,48 asist ortalamsıyla oynamıştı.

Kenny Gabriel

Kulislerde konuşulan diğer isim,Sek Henry oldu. Eski Karşıyakalı basketbolcu tekrardan takıma dönme ihtimali konuşulmaya başladı.

Avrupa’da en çok gezmiş basketbolculardan bir tanesi olan Sek Henry,2017’de İsrail’de MVP seçilmişti. Skorer oyuncu en son oynadığı Avusturalya NBL liginde 26 maçta 13,6 sayı ortalamasıyla oynamıştı.

Pınar Karşıyaka kulislerinde konuşulan bir diğer gelişmede Semih Erdenle yolların ayrılacağı yönünde oldu. Pınar Karşıyaka’da Semih Erden’den boşalacak olan pozisyona Ege Arar’ın transferi söz konusu olduğu konuşuluyor.

Related posts

Celtics maçını kaçıran Cedi, Wizards karşısında da oynamayacak

Orçun Yıldırım

26 Nisan NBA Haberleri

Site varsayılanı

Real Madrid İspanya Ligi’nden ayrılma hesapları yapıyor

Orçun Yıldırım

Leave a Comment