Diğer

Pınar Karşıyaka Bobby Dixon’ı İstiyor

Pandemi süreci sonrasında Obradovic’in takımdan ayrılması,yeni koç gelmesi ve bütçelerin azaltılması üzerine Pınar Karşıyaka Bobby için harekete geçti. 

Pınar Karşıyaka da yıldızlaşan Bobby Dixon,Karşıyaka’yı uzun yıllar sonra şampiyon yapan kadronun en büyük karakterlerinden biriydi. O seneki performansı sonrasında Obradovic’in ilk transfer edilmesini istediği isim olmuştu. Fenerbahçe Beko’da ve Pınar Karşıyaka’da tribünlerin efsane karakterinden birisi oldu. 

Yeni kadro yapılanmasında eski yıldızlarını sırayla kaybetmeye başlayan Fenerbahçe Beko’da,yıldızların yerini doldurmakta sorun yaşamaya başladı. EuroLeague için Final-Four kadrosu kurup kuramayacağı düşünülürken bu sezon her takımda olduğu gibi Fenerbahçe Beko’da daha düşük bir bütçeyle kadro kurması bekleniyor. 

Bobby Dixon’in için Karşıyaka’da 2nci bir dönem tüm Karşıyaka cephesini mutlu edeceğini üstelikte takım ivme kazanmışken bir şampiyonluk daha getirebileceği düşünülüyor. 

Karşıyaka seyircisine veda ederken bile yerinin çok başka olduğunu gösteren Bobby Dixon,2nci dönemde de şimdiden gerçekten heyecan uyandırıyor. 

Karşıyaka cephesinde Semih Erden’in kalması,Bobby’in gelmesi gerçekten rüya bir kadro yaratır. 

Related posts

Erman Kunter Galatasaray’da !

Ruhi Ünal

Steve Kerr Ne Zaman Dönecek?

Ruhi Ünal

Genç Cavaliers uzun bir aradan sonra galibiyete son saniyede uzandı

Orçun Yıldırım

Leave a Comment