Diğer

OGM Ormanspor’a Soana Lucet Takviyesi

Yeni sezon hazırlıkları içinde transfer çalışmalarını sürdüren OGM Ormanspor Kadın Basketbol Takımı, Fransız oyuncu Soana Lucet’i renklerine bağladığını açıkladı.

Yeni sezona güçlü ve iddialı başlamaya çalışan takımlar transfer çalışmalarına ve hazırlık maçlarına devam ediyor. O takımlardan biri olan OGM Ormanspor Kadın Basketbol Takımı da yeni transferini duyurdu.

OGM Ormanspor’un açıklaması ile transferin gerçekleştiği öğrenilirken OGM Ormanspor Kadın Basketbol Takımı taraftarı yeni transferi merak ederek Soana Lucet kimdir araması yapıyor. Peki Soana Lucet kimdir… Ayrıntılar haberimizde yer alıyor…

OGM Ormanspor’a Soana Lucet Takviyesi

Ankara kulübü transfer çalışmaları ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu. OGM Ormanspor yaptığı açıklamada, takımın yeni üyesi Fransız oyuncu Soana Lucet’in bu sezon OGM Ormanspor için mücadele edeceği duyuruldu.

Oyunculuk kariyerini, Fransa’dan Türkiye’ye gelerek sürdürecek olan Lucet ile ilgili birçok bilgi merak ediliyor.

Soana Lucet Kimdir?

OGM Ormanspor’un transferi ile Sona Lucet kimdir araması çok sık yapılmaya başlandı.

Soana Lucet 10 Mart 1987 tarihinde Yeni Kaledonya’nın başkenti  Nouméa’da dünyaya geldi. 1.86 uzunluğa sahip bulunan oyuncu 34 yaşında bulunuyor.

Kısa forvet pozisyonunda görev alan Soana Lucet, en son La Roche Vendee BC isimli Fransa kulübünün formasını giyiyordu. Kariyeri içinde Arras, Beyin, Fribourg, Wasserburg gibi kulüplerin formasını da giymiştir.

OGM Ormanspor ile transfer anlaşması sağlanan Soana Lucet 2021-2022 sezonunda Türkiye’de basketbol oynayacak.

Related posts

Derbinin en çok dikkat çeken ismi, Nikola Kalinic

Orçun Yıldırım

📢 Ergin Ataman: “Bize Teodosic’in Efes’i istediğini söylediler.”

Orçun Yıldırım

Zion Williamson’un hedefinde Michael Jordan olmak var

Orçun Yıldırım

Leave a Comment