Obradovic Fenerbahçe
Diğer

Obradovic Sitem Etti

OBRADOVİC OLAYLI DERBİYİ DEĞERLENDİRDİ

Fenerbahçe’nin deplasmanda, final serisinin üçüncü maçında uzatmalar sonunda Beşiktaş Sompo Japan’ı 86-80 yendiği maçta çıkan olaylar Obradovic’in canını sıktı. Beşiktaş’lı taraftarların sahaya ses bombaları atmaları nedeniyle tribünler boşaltılmıştı.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Koç Zeljko Obradovic; “İlk iki maça çok benzer karşılaşma oldu. Çok güzel bir basketbol maçıydı. Kötü olan ise kimse oyuncuların sağlığına dikkate etmedi. Boş tribünlere oynamak sıkıcı ve üzücü. Antrenörler ve basın için kolay ama sürekli ısınmalar ve maçın uzaması oyuncuların sağlıkları için tehlike. Sizce konsantre olup normal bir şekilde oynamaları mümkün mü? Bu noktaya geldiğimiz için üzgünüm. Oyuncular hepimizden daha önemli. Günün sonunda oyuncular için tehlikeli oluşuyor. 3-0’dan memnunuz ve bir galibiyete daha ihtiyacımız var. İki takımıda gösterdikleri mücadele için tebrik ediyorum. Bu noktaya kadar geldiler ve maçı bitirebildiler. Beşiktaş’ın da kazanma şansı vardı ve iyi mücadele ettiler. Malesef basketbol adına konuşmak böyle bir akşamda zor.” dedi.

Eşleşmedeki ilk üç maçı kazanan ve seride 3-0 önde bulunan Fenerbahçe, yarınki müsabakadan galibiyetle ayrılması durumunda şampiyonluğunu ilan edecek.

Related posts

Fenerbahçe Rahat Kazandı

Mustafa Kapan

“LeBron’u Lakers forması ile görmek inanılmaz bir şey”

Orçun Yıldırım

Euroleague’in devleri, yerel liglerde kötü sonuçlara mahkum: Real Madrid, Fenerbahçe Beko

Orçun Yıldırım

Leave a Comment